HABER

G.Saray, Hamit Altıntop için bastırıyor

Fenerbahçe'nin de almak için büyük çaba sarfettiği Hamit Altıntop'u transfer etmek isteyen Galatasaray Yönetimi girişimlerini hızlandırdı.

Wederson için Ankaraspor'un sunduğu talepler karşısında geri adım atan Galatasaray Yönetimi, Vestel Manisasporlu Hakan Balta'ya yönelmişti. Ancak Ege ekibinin yöneticileri, aynı bölgede görev yapan Caner'i CSKA'ya gönderdikleri için bu transfere izin verilemeyeceğini açıklamıştı. Bunun üzerine Sarı-Kırmızılı yönetim rotayı Vestel'in bir diğer yıldızı Selçuk İnan'a çevirdi. Başarılı orta saha oyuncusunu daha önce de isteyen Galatasaray, girişiminden bir sonuç alamamıştı.

Dubai'ye çıkarma!
Galatasaray Yönetimi, Hamit Altıntop'tan da vazgeçmiş değil. Mehmet Topuz ile Wederson'dan sonra gurbetçi oyuncu için de devreye giren Fenerbahçe'ye çalım atmayı planlayan Sarı-Kırmızılılar yeniden düğmeye bastı. Dubai'de tatil yapan Hamit için Arap ülkesine çıkarma yapmaya karar veren yöneticiler, devre arasında işi bitirmenin hesapları içinde. İddiaya göre, Schalke Başkanı Gerhard Rehberg transfere onay verdi. Şimdi amaç, Hamit Altıntop'u Sami Yen'e getirebilmek.

Kaynak: Fanatik

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön