MAGAZİN

Gülben Ergen'i ifşa eden Yeşim Salkım zor durumda

Yıllar önce "Bana bir şey olmaz" diyen Gülben Ergen'in evli iş adamıyla yaşadığı aşkı ifşa eden Yeşim Salkım, 2 işinden birden oldu.

Gülben Ergen'i ifşa eden Yeşim Salkım zor durumda

Geçtiğimiz haftalarda, İzmirli evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşayıp o eski eşi Erhan Çelik'i aldatan Gülben Ergen gündeme bomba gibi düşmüştü. Kimsenin konuşmaya cesaret edemediği şeyleri söyleyen Yeşim Salkım, 2 işinden de oldu.

"HEM TV PROGRAMINI HEM SİNEMA PROJESİNİ ELİMDEN ALDILAR"

Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayına katılan Yeşim Salkım yaşadığı zor günleri anlattı. Salkım, "Gülben Ergen'i ifşa edip konuştuktan sonra bir televizyon programı bir de sinema projem vardı elimden aldılar." ifadelerinde bulundu.

glben-1

skandall (1)

54564

kavga

Okuyucu Yorumları11 yorum
 • 395 Oy
  İnsanların yanlışlarını ,hatalarını açık edip zor duruma düşürenler elinize ne geçecek ki. o kişinin yanlışı da günahı da Allah ile kendi arasında. Zamanında Deniz seki Bayhanı bir çok insanın içinde rencide etmeş, yıllar önce yaşadığı olayı yüzüne vurmuş ve ben hapse girip çıkan biriyle aynı yarda olamam deyip bulunduğu ortamı terketmişti. Gün geldi devran döndü ve suçladığı insanın başına gelen olayı yaşadı hapse girdi. Kişi danadığı kınadığı şeyi yaşamadan ölmezmiş. o yüzden dilimize sahip çıkalım.
 • 263 Oy
  Uslüp yüzündendir. Kimse kaba insanla çalışmak istemez
 • 241 Oy
  bence kişiyle uğraşacağına işiyle uğraşsın. madem kocası onunla aldatmış neden kocası h.uzanın gırtlağına sarılmadı böyle.. aradan yüzyıl geçmiş, boşanmış üstüne başkasıyla evlilikler yaşamış, ikisi de başkalarından çocuk doğurmuşlar ama halen aynı laflar.. koca için sokak kavgası yapar gibi haller. hepsinden bıktık. şarkıcı olan şarkı söylesin, kusacaz bu koca kavgalarından.
 • 174 Oy
  Dilini bilki sana zarar vermesın sana ne kımın naptığı dedkodu yaptın karşılığını aşdın mutlumusun
 • 154 Oy
  ıyı olmuş soğuk nevale
 • 23 Oy
  hepsi çirkin iğrenç ahlak dışı yaşıyor
 • 6 Oy
  YEŞİM HANIM ZORLAMI ALDI KOCANI ONUNDA GİDESİ VARMIŞ KOCANA CATSAYDIN VALLA GÜLBEN SENİ GÇTİ ŞÖHRETTE BN KADIN OLARAK GURUR DUYMUYORUM SENLE KINIYORUM KAVGAYLA ŞÖHRET OL
 • 4 Oy
  işinden olmasının sebebi herkesin işine burnunu sokması olabilir
 • 3 Oy
  elini belini dilini tutacakasın
 • 2 Oy
  çok şükür bu günleri de gördüm ,demek ki neymiş millet dedikoduya prim vermiyor!!onun yaşadığı belki doğru,belki yalan bel ki yanlış,hesabını da Allah a verecek ,ama senin yaptığın birilerinin açığını otaya dökmek, dedikodu yapmak, iyi bi davranış mı???kendimize gelelim herkes kendi işiyle ,eşiyle ilgilensin bence
 • 2 Oy
  Hadi ordan

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.