Gülben'in 2. ailesi ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde "Aşk Hiç Bitmez" adlı yeni albümünü çıkaran Gülben Ergen'in yıllardır kameralardan uzak durmalarına özen gösterdiği üvey annesi ve öz kardeşini FOX'ta yayınlanan "Bizden Kaçmaz" programı buldu.

Yaşamını, 24 yaşındaki oğlu Alpaslan ile birlikte Antalya'da sürdüren Nilgün Ergen, Gülben Ergen'in şu anda hayatta olmayan babası Mazhar Ergen'in ikinci eşi. Mazhar Ergen'in, Gülser Bayam'dan ayrıldıktan hemen sonra, Gülben Ergen henüz 10 yaşındayken evlendiği Nilgün Hanım, nasıl tanıştıklarını "Dükkanlarımız yan yanaydı. Orada tanıştık. Bana evlenme teklif etti. Eşinden ayrılmıştı, ben de kabul ettim. İki ay içinde evlendik. Bir sene sonra Alpaslan dünyaya geldi" sözleriyle anlattı.

Gülben Ergen'in 10 yaşındayken kullandığı ve babasının Antalya'daki evinde sakladığı kayak ayakkabılarını kameralara gösteren Nilgün Ergen, "Gülben'in kayak ayakkabılarını rahmetli eşim saklamıştı, ben de halen saklıyorum" dedi.

Gülben Ergen'in oğlu Atlas'ı sadece televizyonda gördüğünü söyleyen üvey anne Nilgün Ergen, "Atlas, dayısı Alpaslan'a çok benziyor. Arkadaşlarım da aynı şeyi söylüyor" dedi. Alpaslan Ergen ise neden bugüne kadar ortaya çıkmadıkları yönündeki soruyu şöyle yanıtladı: "Benim Gülben Ergen'in kardeşi olduğumu bilmezler. Sonuçta onun kardeşi olmak yerine Alpaslan Ergen olmayı tercih ederim. Ünlü birinin kardeşi olarak yanlış yapmadım. Çünkü o da sorumlu olur. Geride durmak benim tercihimdi. Bizim yardıma ihtiyacımız yok. Ama olsa Gülben ablam seve seve koşar."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler