HABER

Güney Kıbrıs’taki seri katilin bir kurbanı daha ortaya çıktı

Güney Kıbrıslı Rum subayın tümü yabancı kökenli 7 kadın ve kız çocuğunu öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından bir kadına da tecavüz ettiği ortaya çıktı.Güney Kıbrıs Lefkoşa Kaza Mahkemesinde cinayet soruşturması sürdürülen Rum seri katilin suçlarının bir yenisi daha ortaya çıktı.

Güney Kıbrıslı Rum subayın tümü yabancı kökenli 7 kadın ve kız çocuğunu öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından bir kadına da tecavüz ettiği ortaya çıktı.
Güney Kıbrıs Lefkoşa Kaza Mahkemesinde cinayet soruşturması sürdürülen Rum seri katilin suçlarının bir yenisi daha ortaya çıktı. Güney Kıbrıs Rum polisi, 35 yaşındaki seri katilin 2017 yılında bir kadına da tecavüz ettiğini ifade etti. 30 Nisan’da polise ifade veren kadın, seri katilin kendisine tecavüz ettiğini ve o anların görüntülerini kaydettiğini belirtti. Kadın, seri katille 2016 yılında sosyal medya aracılığıyla tanıştığını ve kendisine fotoğraflarını çekmeyi teklif ettiğini söyledi. Fotoğraf çekiminin ardından seri katilin fotoğrafları teslim etme bahanesi ile kendisini boş bir araziye götürdüğünü ifade eden kadın, burada kendisine tecavüz ettiğini belirtti.
Kıbrıslı Rum subayın hepsi yabancı kökenli 7 kadın ve kız çocuğunu öldürdüğünü itiraf etmesinin ardından şuana kadar geçtiğimiz yıl Mayıs ayında kaybolan Filipinli Marry Rose Tiburcio adlı kadının kimliğinin tespit edildiği ifade edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön