Güneydoğu'da sıcaklık 46 dereceyi aştı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava yaşamı olumsuz etkiliyor.

Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, bölgede geçen haftaya kadar hava sıcaklığı 40 derecenin altında seyretti.

Uzmanlar, sıcak havanın yol açabileceği güneş çarpması, vücutta sıvı kaybı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu.

Güneydoğu'da sıcaklık 46 dereceyi aştı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
süs havuzunda çimen evrimleşememiş bir toplum...görüntü kirliliği fotograflara bak ya...bu tipler sonra turizim yerlerine gelip turizm baltaliyorlar..bir tık ötesi iç çamaşiriyla denize giriyorlar...kültürsüz görgüsüz bir toplum yığınları geliyor arkadan..
@christmaster hele bir gel bakalım diyarbakıra,şanlşı urfaya cizreye...göreyim seni nasıl serinleyeceksin..tabi baldırı çıplak hatunlar yok ya..ondan sitemin..boş yapma uza..
farkındaysan çocuk onlar herkes senin gibi deniz kenarında sosyetik büyümüyor. Bir kirlilik varsa oda senin kıt görüşün ve saygısızlığındır..
bir kez daha içinin kirliliğini.. kişilik siz pisliğini ve haysiyetsizliğini yorumlarda belirtenleri görmek beklediğim bir şeydi çocuğun eğlenme şeklini daha doğrusu sıcak karşısındaki tek çözümünü kirleşmiş beyniyle yorumlamak aciziyet ve hatta onursuzluğun sığ görüşün görüntüsünden başka bişey değildir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler