Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Astroloji uzmanımız İrem Su tarafından her gün titizlik ile hazırlanmaktadır

Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları Astroloji uzmanımız İrem Su tarafından her gün titizlik ile hazırlanmaktadır.

Gün içinde burcunuzu nelerin beklediğini, nelerden etkileneceğinizi, kararlar alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini[günlük burç yorumları](http://ivillage.mynet.com/burclar-astroloji/gunluk-burc-yorumlari.html) sayesinde yorumlayabilirsiniz.
**Günlük burç yorumları** vereceğiniz kararlar veya hayatınızdaki değişikliklerle ilgili size yol gösterici ve belkide umut verici olacaktır.
**Koç Burcu Günlük Burç Yorumları**
Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 03:01 Ay-Mars olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji iş hayatı ve maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda destekleyicidir.
Saat 07:51 itibariyle Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm gerek maddi konularda problemlerinizi çözebilmede gerekse hayata olan inancınızı pekiştirmede yardımcınızdır.
**Koç Burcu Günlük Burç Yorumuna göre** Riskten uzak, güven verici olana yönelebilirsiniz. Bir işe girişmeden önce enine boyuna hesabınızı yapabilirsiniz. Güven duygunuz oldukça yükseleceğinden hayatı olumlu yönleriyle ele almayı başarabilirsiniz. Sahiplenme duygunuz ve sevdiklerinizi koruma içgüdünüz fazlasıyla yüksektir.
**Koç Burcu Günlük Burç Yorumuna göre ;** Saat 08:16 Ay-Uranüs mücadeleci görünümü devreye giriyor. Ay Oğlak burcunda doğal olarak duyguları ciddileştiriyor. Bize sorumluluklarımızı hatırlatıyor. Uranüs ise, burcumuz üzerinde özgürlük çanlarını çaldırıyor. Durumumuza bir bakalım. Ancak düşünmeden hareket etmeyelim.
Saat 10:20 Ay-Pluto kavuşumu geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. İstemediğiniz halde bunlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz.
Saat 23:06 Ay-Venüs olumlu görünümü, hayatın her alanında güvence duygusu, refah yaşama arzusu yükselişe geçmekte. Özellikle mesleki ve toplumsal anlamda yükselişe geçmenin yolunun parayla alakalı olduğunun bilincindesiniz. Bu görünüm sizi aklı başında hareket etmeniz, ilişkilerinize dikkat etmeniz yolunda destekleyicidir.
**[Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu](http://ivillage.mynet.com/burclar-astroloji/boga-burcu-gunluk-yorumu.html) | [](http://ivillage.mynet.com/burclar-astroloji.html)**

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler