Günlük burç yorumları 3 Ocak Çarşamba - İrem Su'dan 2018 yıllık burç yorumları

2017'in ilk günü İrem Su'dan Günlük burç yorumları ile 12 burcunuzda bugün sizi neler bekliyor öğrenebilirsiniz. Bugün aşk, iş, ekonomi ve sağlık konularında burçlarınızda nasıl gelişmeler var, neler tavsiye ediliyor? 2018 yılında burç takviminde sizi ve yakınlarınızı neler bekliyor? İşte 3 Ocak Çarşamba günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, Aralık ayı burç yorumları ve 2018 yıllık burç yorumları...

Günlük burç yorumları 3 Ocak Çarşamba - İrem Su'dan 2018 yıllık burç yorumları

2018'in ilk günü için İrem Su'dan günlük burç yorumları haberimizde. Astroloji danışmanı İrem Su; koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçları yorumlayarak bugün için sizlere bazı tavsiyelerde bulundu. İrem Su'nun günlük burç yorumları ile bugün ve 2018'de sizlerin neler beklediği hakkında fikir edinebilirsiniz. Burçlar yani takım yıldızlar insanlığın tarih boyunca ilgisini çekmiş ve bu takım yıldızlara çeşitli simgeler atfedilmiştir. Günümüzde de bu burçlara bakan astrologlar insanlarla burçlara dair yorumlarını paylaşıyorlar. Astrolog İrem Su'da her gün burçların durumu hakkında bilgiler veriyor ve buna göre bazı tavsiyeler paylaşıyor. Siz de burcunuzla ilgili fikir almak, isterseniz her gün Mynet'te İrem Su'nun burç yorumlarını takip edebilirsiniz. Satürn-Oğlak burcundaki 2,5 yıl sürecek son derece önemli transitinin burcunuz üzerindeki etkileri haberimizde. İşte 1 Ocak Pazartesi günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, Aralık ayı burç yorumları ve 2018 burç yorumları...

DETAYLI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İREM SU'DAN ÖZET GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 3 OCAK

Yukarıdaki linkten tamamına ulaşabileceğiniz günlük burç yorumlarının bir kısmını özet olarak aşağıda sizlere sunuyoruz. Ay-Terazi burcu günlerinde arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimizle...

Koç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:23 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan seyri, yeni arkadaşlıklar edinmeniz ve belli bir grup, ekip oluşturmanız, aynı hedefi gerçekleştirmek adına işbirliğinde bulunmanız anlamındadır. Sanatsal çalışmalar, sosyal ilişkiler önem kazanmaya başlar. Kendinizi her zamankinden daha güçlü hissedebilirsiniz. Dostlarınızla olan paylaşımınız, çocuklarla olan ilişkiniz gayet candan ve cömertlik doludur. Sevdiğiniz insanları kanatlarınızın altına alarak korumaya çalışabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz konusunda daha ümitlisinizdir. Sorunlarınızı çözmenizde size yardımcı olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:23 Ay-Aslan burcu geçişiyle güne merhaba diyeceğiz. İlişki, güvence, duygu dünyanız bugün ön planda olacak. Aşkta arzularınızın tatmini sizin için çok önemli. Keyif ve mutluluk duymadığınız hiçbir şeyin içinde yer almak istemezsiniz. Size yaklaşan kişinin tavırları, sizde uyandırdığı ilk his o kadar önemli ki, belki bu yüzden kolayca aşık olmuyorsunuz. Maddi yönden size destek olabilen veya tecrübeli kişilerle sohbeti tercih edeceksiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler güne, saat 08:23 itibariyle etkili Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyoruz. Bu size renklilik katıyor. Çevrenizin iyiliği ve mutluluğu adına yapılan çalışmalar, gerek size gerekse birlikte olduğunuz kişilere hoş anlar yaşatabilir. İlginç fikirlerinizle ve cesaretinizle üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yoktur. Ayrıca bugünkü enerjiler altında, dostlarınıza elinizden geldiğince yardımcı olur, dürüst yaklaşımlarınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz. Sözleriniz ve davranışlarınız aynı doğrultuda olduğu için kalbinizde tek bir kötü düşünce olmaksızın, size ihtiyaç duyan herkese elinizden geldiğince yardımcı olabilirsiniz. Aynı şekilde siz de dostlarınızdan ilgi bekler, bir sorununuz olduğunda yanınızda olmalarını arzularsınız.

Yengeç Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:23 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, başkalarıyla olan paylaşımlarınızda bireysel açıdan kendinizi ön planda tutma eğiliminizi güçlendiricidir. Bu ister maddi isterse manevi konularda olsun farketmez. Kafanız ve yüreğinizin içindekileri bir şekilde gösterme çabanız yüksektir. Çünkü bugün sıcak ve cömert yanlarınız ön planda olduğu gibi, aktif ve cesur tavırlarınızla ilgi çekmeniz mümkündür. Sahip olduğunuz, değer verdiğiniz herkesi, her şeyi hatta çıkarlarınızı koruma altına alma çabanız kimi zaman baskın olmanız anlamına gelebilir. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, kendinizi haklı görme eğiliminiz yüksektir. Bu nedenle daha sakin hareket etmeniz gerekebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar güne, saat 08:23 itibariyle burcunuza geçiş yapacak Ay etkisinde başlıyoruz. Çocuksu yanlarımız ön planda olacak. Esprili hallerinizle etrafınızdaki insanların ilgisini çekebilir, kendi isteklerinizi onlara kolayca kabul ettirebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlara karşı koruyucu bir tavır içinde olabilir, ciddi ve ağırbaşlı hallerinizle çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Sizin arzunuz, içinizdeki çocuğun hep mutlu kalması. Hayatın tüm karmaşasına rağmen negatif insanlar, yorucu duygular içinde olmadan gönlünüzce güzellikler yaşamaktan yanasınız. Kimilerine göre kibirli bir duruş olarak nitelendirilse de, aslında bu duruşun altında sevilmeyi bekleyen koca bir bebek olduğunu siz de biliyorsunuz.

Başak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:23 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Herkesten gizlediğiniz planların güç elde edilmesi adına hareket günü olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken konu ne fazla geçmişe takılı kalarak aynı noktada kalmak ne de göz ardı ederek aynı hataları yenilemektir. Her şey kendi kararınca yapılmalı ve hareket edilmelidir. Girişimde bulunurken belki de gizli hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Birilerinin desteği olmadan sadece kendinize olan güveninizle bazı şeyleri elde etmeniz gerekebilir. Bunu yaparken en çok güvendiğiniz kişiler bile sizi yanılgıya düşürebilirler. Kendinizle baş başa olduğunuzu hissettiğinizde, çekimserlik gösterirseniz, adım atmanız zorlaşabilir. Ne olursa olsun bugünlerde en güçlü dostunuz yine kendinizsiniz. Bu gerçeğe alışmanız yararlı olabilir.

Terazi Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 08:23 itibariyle başlayan ve gün boyu Aslan burcunda ilerleyecek Ay, sosyal ilişkilerinizi canlandırıcı ve umutlarınızı yükselticidir. Ayrıca sanatsal aktivitelerinizde sizleri destekleyicidir. Erotizm duygunuzu yoğunlaştırıcı, aşk hayatınızı ateşleyici, kendinizi istediğiniz şekilde ifade etmenizi sağlayıcıdır. Gönül maceraları bu ışık altında sıkça yaşanabilir. Flört ilişkilerinde karşı cins üzerinde hakimiyet kurmanız bu etki altında gayet kolaydır. Zengin ve lüks olan her şey ilgi alanınız içindedir. Hatta daha fazla kazanmak için borsa gibi alanlara yönelmeniz mümkündür. Şans oyunlarında ufak miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 08:23 itibariyle Ay-Aslan burcunda seyrine başlıyor. Düşüncelerinizi aktif bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yeni başlayan bir ilişkide her şeyi en başından sıkı tutmak niyetinde olabilirsiniz. Çünkü az üzülmediniz ve az hırpalanmadınız. Hayatın güzel ve keyifli yanlarının tadına varmak niyetinde olduğunuz bugün, en büyük arzunuz, değerinizin bilinmesi, sizinle ilgilenilmesi ve takdir edilmenizdir. Bu düşünceler altında gün boyu, dikkat çekmek için uğraşırken içinizdeki bir ses artık mutluluğun yakın olduğunu söylüyor.

Yay Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar güne, yaratıcı enerjisiyle bizleri çevreleyecek Ay-Aslan burcu geçişiyle merhaba demekteyiz. Saat 08:23 itibariyle etkili olacak. Bilgi ve tecrübeye dönük işlerde başarı yüksek olacak. Meslek veya eğitimle ilgili konularda yeni kararlar alabilir, istediğiniz yönde tercihte bulunabilirsiniz. Meraklılığınız yaratıcı kabiliyetlerinizin açığa çıkmasını sağladığı gibi, sizinle aynı düşünen kişilerle bir araya gelmenizde de etkilidir. Yazılı belgeler, kontratlar konusunda olumlu imzalar atabilirsiniz. Oturduğunuz çevredeki yeni bir değişim meydana gelebilir. İlginç kişilerle tanışabilirsiniz. Her türlü haberleşme, sanatsal faaliyet, ticari etkinlikte başarılı olabilir, kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar güne, saat 08:23 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişiyle adım atıyoruz. Maddi ve manevi anlamdaki işlerinize odaklanıyorsunuz. Birilerine bağımlı kalmadan hareket etme ihtiyacınızın göstergesidir. Kimileriniz için bu enerji, ilk kazancınız anlamına gelirken, bazılarınız için uzun bir aradan sonra elinize geçecek ufak bir para anlamına gelebilir. Fiziksel bedeninizle yakından ilgileneceğiniz bugün, ufak tefek değişimlerde bulunabilirsiniz. Doğal yeteneklerinizi hayata geçirebilir, bunlar aracılığıyla kazanç elde edebilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 08:23 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. İlişkinizle alakalı konularda bir yandan uyumlu davranırken aslında tümüyle kendinizi ön planda tutabilirsiniz. Bu durum partner tarafından pek hoş karşılanmaz. Onun arzusu, birlikte hareket etmeniz, ortaklaşa bir şeyleri kotarabilmenizdir. Sağlığınız açısından güne bakarsak dinlenmek isteği görülebilir.​

Balık Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:23 itibariyle Ay-Aslan burcunda seyrine başlıyor. Ne hissediyorsanız ona göre hareket edeceksiniz. İlişkisi olanlar için keyifli bir gün. İlişkisi olmayanlar ise, bu durumu kendi iç dünyalarında yaşayabilir ve hayatın her şeye rağmen güzel olduğunu düşünebilirler. Sanatçılar için bugünkü enerjiler, yaratıcılığın ön plana gelmesi anlamı taşır. Kaleme dökülen duygular kimi zaman bir romana konu olabilir. Hatta var olmayan bir ilişki adına şiirler yazılabilir ve hayali olarak düşünülen sevgiliye övgüler yağdırabilir.

[

2018 YILI BURÇ YORUMLARI](https://www.mynet.com/2018-YILI-BURC-YORUMLARI-1211024-mykadin)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler