Gürün’de emniyet kemeri uygulaması

Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri artan otobüs kazaları nedeniyle yaptıkları uygulamada şoförleri ve yolcuları emniyet kemeri takmaları konusunda uyardı.Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekiplerince yapılan yol kontrollerinde yolcu otobüsleri durduruldu.

Gürün’de emniyet kemeri uygulaması

Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri artan otobüs kazaları nedeniyle yaptıkları uygulamada şoförleri ve yolcuları emniyet kemeri takmaları konusunda uyardı.
Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekiplerince yapılan yol kontrollerinde yolcu otobüsleri durduruldu. Polis ekipleri yapılan kontrollerde şoförleri ve yolcuları emniyet kemeri takmaları konusunda uyardı. Ekipler emniyet kemerinin önemini anlatarak kazalarda yaşanan ölümlerin çocuğun emniyet kemeri takmama sonucu meydana geldiği söylediler.
Gürün Bölge Trafik İstasyonu Amir Vekili Ömer Bozkurt kazaların olmaması için ve en az seviyeye indirilmesi için denetimlerin devam ettiğini belirterek çalışmaların gece, gündüz devam ettiğini ifade etti.

Gürün’de emniyet kemeri uygulaması

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler