Güzeller ordusu sınırdan geçti

Güney Kore’de cuma günü başlayacak Pyeongchang Kış Olimpiyat Oyunları için görevlendirilen ve 'güzeller ordusu' olarak anılan 200’den fazla Kuzey Koreli ponpon kız bugün sınırdan geçti.

Toplamda 280 kişilik heyetin 229’unu oluşturan ponpon kızlar, iki ülkeyi birbirinden ayıran Askerden Arındırılmış Bölge’den (DMZ) otobüslerle Güney Kore’ye giriş yaptı.

Kuzey Kore'nin güzeller ordusu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
abd iki kardeşi birbirine düşman eti dövüştürdü bizide kürt türk alevi süni vs böl parçla yönet birleşirlerse baş edemeyiz bölün diyor nezman bir olduk işleri bitmiştir.
@erdoganpolat34 Kuzey kore rusyanın oraya atayıp gittiği diktatörün torunu tarafından yönetilmektedir şu anda. Güney kore de abd nin yerleştirdiği sistem ile varlığını sürdürdü o günden bugüne. Sen şu an kuzey korede olsaydın eminin o sınırı su hortumuyla kazar o güneye geçerdin. Abd yi haklı olarak düşman görürken rusya'ya sırtını yaslayan avanaklar kuzey kore ye bakıp iki kere düşünsünler.
KORELİLER DÜNYANIN EN KÜLTÜRLÜ,GÜZEL,TEMİZ ,ÇALIŞKAN VE ZEKİ MİLLETİDİR.EDEP ,ERKAN,SEVİYE ,ÖLÇÜ BUNLARDA DÖRT DÖRTLÜK. DÜNYA YÜZEYİNDEKİ NADİDE MİLLETLERDEN BİRİDİR.
Kuzey Kore-Güney Kore iki kardeş ülke neden farklı yönetimlerde birbirlerini yerler anlaşılır değil,hep çıkar hep para güç kullanmak için yazık orada yaşayan insanlara
@agokbayrak0834 Orada bir kuzey kore güney kore mücadelesi yok orada rusya abd mücadelesi var.
Diğer Haberler