MAGAZİN

Güzide ve kızı bir örnek

Eski manken Güzide Duran ve kızı Selin istinye Park'ta görüntülendi...

Güzide ve kızı bir örnek

Eski manken Güzide Duran, önceki gün kızı Selin'le İstinye Park'ta objektife yansıdı. Önce minik Selin için alışveriş yapan Duran, daha sonra kendisine elbise baktı. Anne-kız, bir örnek kıyafetleriyle dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
asya_m_34 pardon ama bu görüntüde mankenin neresi açık ? kotunun pacaları katlı bu mu acık acıklık fikrindeki bazı bazları anlayamadım çok guzel giyinmiş kızıda masallah çok tatlı.. herkesin işine saygı duymak gerekiyor kendi kişisel fikri manken olmak istemesi vs..
Bu istinye parkın kerameti nedir ? gündemden düşmemek için sürekli istinye parktalar :) mesela arzum onan,hülya koçyigit,gülşen bubıkoğlu türkan soray acaba bunlar neden istinye parktan alışveriş yapmıyorlar ? sonradan görme mankenimiz sokak defılelerıne tam gaz dewam edıyo :)
evet aynen öyle hollywood özentisi bunlar.Angelina jolie çocuklarını kucaklarından indirmiyo diye bunlarda hep kucaklarında taşıolar çocuklarını.Onlar öyle yapmasalar bu özentiler hayatta taşımazlardı kucaklarında çocukları paramız var en son model bebek arabası alırız yoramayız kendimizi çocuk kucaga alıştırılmaz diye.
Geri Dön