Haberi duyunca kalp krizi geçirdi

Lübnan’da kaçırılan Türk Hava Yolları (THY) pilotlarından Murat Ağca'nın babası Zeki Ağca haberi alınca kalp krizi geçirdi.

Haberi duyunca kalp krizi geçirdi

Lübnan’da kaçırılan Türk Hava Yolları (THY) pilotlarından Murat Ağca'nın babası Zeki Ağca haberi alınca kalp krizi geçirdi.Yardımcı pilot Murat Ağca'nın Elazığ Doğukent Mahallesi'nde oturan babası emekli öğretmen Zeki Ağca oğlunun kaçırıldığı haberi üzerine kalp krizi geçirerek Fırat Tıp Merkezi'ne kaldırıldı. Milliyet'in haberine göre baba Ağca, bir müddet müşahede altında kaldıktan sonra evine getirildi. Baba Zeki Ağca dün oğluyla telefonda görüştüğünü belirterek oğlunun Beyrut’a gideceğini söylediğini ve gelen bir telefonla oğlunun kaçırıldığını öğrendiğini söyledi. Ağca, "Yetkililer sağ olsunlar üzerine düşeni yapıyor. Devletimiz gerekeni yapıyor. Ne diyelim. Bekliyoruz inşallah iyiye bağlanır. Devlet üzerine düşeni yapıyor" dedi.Kaçırılan pilotun yakınlarından Alatin Geçgel ise, "Bizim burada yapacağımız bir şey yok. Devletimizden gerekenin yapılmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Bayram çıkmadan bu işin bitirilmesini bekliyoruz. İnşallah da inşallah beklediğimiz gibi olur. Teselli bulmamız için neticenin iyi olmasını bekliyoruz" diye konuştu.

**“AMCAMIN OĞLUNUN KİMLERİN ELİNDE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ”

**

Beyrut'ta kaçırılan THY pilotu Murat Akpınar’ın amcasının oğlu Gülsel Akpınar, kaçırılan akrabalarının kimlerin elinde olduğunu bilmediklerini söyledi.

Gülsel Akpınar, yaptığı açıklamada, “Şuanda televizyonda duyduğum bilgiler dışında bizimde bir bilgimiz yok. Bizde her şeyi basından takip ediyoruz. Dış İşler Bakanlığımız girişimlerini sürdürüyor. Amcaoğlumun kimlerin elinde olduğunu bizlerde bilmiyoruz. Kendisinin biran önce bulunup ailesine kavuşmasını istiyoruz. Halkımızdan ricamız dua etsinler” ifadelerini kullandı.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
beyruta uçan bir sürü hava yolu var...bunların içinden Türk hava yollarının - ÖZELLİKLE - seçildiğini ve bunun altında çirkin bir tezgah olduğunu düşünüyorum...
Türkiye yi temsil eden uçak THY.
acaba neden özellikle seçildi,ne demek isteniyor bize,iyi gitmeyen şeylerin olduğunun dış dünyada ki etkisi.adamlar kendilerince haklı
evlat sevgisine de acısına da somut örnek. haberi duyuyor üzüntüden kalp krizi. Allah sabır versin. insanlar boş boş konuşmadan önce iyice düşünsün. her kez birbirine saygılı olsun.5 para etmez şerefsizlerin oyuncağı olmasın. tüm anne ve babalara saygılar.
bir müslüman ülkesinde müslümana yapılırmı bu ondan sonrada türkiye nin desteğini bekleriz diye konuşurlar nerde lübnanlılar acırsan acınacak hale düşersin
Diğer Haberler