Ark: Survival Evolved Haberleri Ve Son Dakika Ark: Survival Evolved Haberleri

Ark: Survival Evolved Haberleri Ve Son Dakika Ark: Survival Evolved Haberleri

Studii Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliği ile geliştirilen Ark: Survival Evolved, aksiyon ve macera içeren hayatta kalma oyunudur. 2017 yılında sadece Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox Öne, MacOS ve Linux için yayınlanmıştır.

Oyunda dinazorlar ve diğer tarih öncesi hayvanlar ile kaplı olan bir ada içerisinde değişken hava koşulları ve düşmanlar vardır. Oyuncu bu şartlarda hayatta kalmak zorundadır. Oyunun oynanış seçenekleri arasında hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açısı bulunur.

Oyun içerisinde yürüyerek veya bir hayvan kullanarak dolaşınabilmektedir. Düşman oyuncular ve yaratıklardan korunmak için ateşli silahlar bulunur. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu bir şekilde oynamak mümkündür.

Ark: Survival Evolved Haberleri

Bu haftanın ücretsiz oyunu Ark: Survival Evolved oldu

GTA V‘i ücretsiz olarak sunan ve ortalığı sallayan Epic Games, bugün ücretsiz olarak vereceği oyunu duyurdu. Akşam üzerine kadar Epic Games Store üzerinde ücretsiz olan Overcooked oyunun yerini Ark: Survival Evolved alacak. Peki, bu oyun da neyin nesi? Bizlere neler vadediyor?

Haber 12-06-20 15:51

ARK: Survival Evolved – Extinction DLC çıktı!

Hayatta kalma türünün yanında dinozorlarla aranız iyiyse doğru adrestesiniz demektir.

Haber 08-11-18 10:45

Diğer Haber Etiketleri

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ark: Survival Evolved Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.