Bakan Varank Haberleri

Bakan Varank, Afyonkarahisar'da fabrika açılışında konuştu:

"Bizim yaptıklarımıza onların hayalleri bile yetişemediği için zannediyorlar ki biz var olan fabrikaları açıyoruz" - "Bu firmamız yatırımlarını yaparken devlet yanında durdu, teşvik belgelerini, desteklerini verdi. Dolayısıyla bu ekonomi bu sayede bu noktaya geldi, Türkiye 250 milyar dolar ihracatı bu sayede yakaladı"

Yurthaber 18-08-22 13:39

Bakan Varank, Sakarya'da Toplu Açılış ve İmza Töreni'nde konuştu: (2)

"Bazıları, TOGG'u üretiyoruz buna üzülüyorlar. Akdeniz'de sondaj gemilerimizle arama yapıyoruz kızıyorlar. Medarıiftiharımız SİHA'lara 'oyuncak' diyorlar. Her zaman olduğu gibi yine yanlış tarafta oldukları için biz kaybedeceklerine inanıyoruz. Türkiye evelallah pandeminin dünyada yarattığı yıkımdan da bir başarı hikayesi çıkaracaktır" - "Türkiye'de sürdürülebilir kalkınma hamlelerine devam etmek, ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapmak istiyorsak, Cumhuriyet tarihinin en büyük sanayi ve teknoloji atılımı olan Milli Teknoloji Hamlesi'ni hayata geçirmekten başka çaremiz yok"

Yurthaber 12-08-22 14:38

Bakan Varank, Sakarya'da Seracılık Mükemmeliyet Merkezi'ni gezdi:

"Türkiye'yi dünyadaki 10 büyük ekonomiden biri yapmak istiyorsak katma değer üretmek mecburiyetindeyiz" - "Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, şehirlerin, ilçelerin, bölgelerin potansiyellerini değerlendirip buralara en uygun projeleri çalışıp yerel paydaşlarla hayata geçiren bir bakanlık"

Yurthaber 12-08-22 10:57

Diğer Haber Etiketleri

Bakan Varank

Bakan Varank Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bakan Varank Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.