Benzoil Peroksit Haberleri

Cilt bakımında bu hatalara dikkat! Bu ürünleri birlikte kullanmayın...

Son zamanlarda asitler cilt bakımının ayrılmaz parçası oldu. Cilt uzmanları sık sık bizi bu içerikleri karıştırmamamız konusunda uyarıyor. Peki bu içerikler neler? Hangi içerikleri kullanırken dikkat etmeliyiz? Cildimizde kızarıklık ve hassasiyet olmadan hangi içerikleri bir arada kullanabiliriz? İşte cevabı...

Kadin 02-11-21 07:21

Aspirini yüzünüze sürdüğünüzde mucizevi sonuçlar alacaksınız! İnanılmaz...

Aspirin, geleneksel bir cilt bakım malzemesidir. Uzun yıllardan bu yana cilt sağlığı için kullanılan aspirin, yüzünüzün harika görünmesini sağlayabilir. Özellikle akne ve leke problemi yaşıyor ya da yağlı cildinizden dolayı mutsuz oluyorsanız, bu yazıyı mutlaka incelemelisiniz!

Kadin 20-06-20 14:56

Şehir efsanesi değil artık sivilcelerden karbonatla kurtulacaksınız

Hiç olmadık zamanlarda yüzün bir yerinde beliren sivilceler, gününüzü tam bir kabusa çevirir. Fondötenler veya diğer kapatıcılarla kıyaslandığında karbonatın faydaları açık ara önde!

Kadin 27-07-19 23:51

Göğüs aknesinden muzdaripseniz yalnız değilsiniz! İşte kurtulmanın yolları

Göğsünüzdeki sivilcelerden rahatsızlık duyuyorsanız, yalnız değilsiniz. Sizin gibi birçok kadın, göğüs bölgesinde çıkan aknelerden dolayı sıkıntı yaşıyor. Ancak endişelenmeyin göğüs aknesinden kurtulmanın yolları var.

Kadin 24-06-19 10:33

Benzoil Peroksit

Benzoil Peroksit Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Benzoil Peroksit Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Anne adaylarına çatlaklara karşı sıcak banyo uyarısı

Gebelikte bebeğin gelişimi sırasında vücutta ortaya çıkan çatlaklara karşı anne adaylarının özellikle sıcak banyodan uzak durmaları uyarısında bulunuldu.

Kadin 22-03-19 10:14

Henüz denemediğiniz doğal sivilce ilacı! İşte çay ağacı yağıyla gelen kesin çözüm

Benzoil peroksit ve salisilik asit içeren bileşenler kullanılmasına rağmen aknelerden tam anlamıyla kurtulamıyoruz. Ancak çözümü kesin olan ve doğal olan çay ağacı yağıyla akne sorunu çözebilirsiniz...

Kadin 07-02-19 15:37

Onlardan kurtulamıyoruz! Göğsünüzde sivilceleriniz varsa nedeni bu olabilir

Yüzünüzde sivilceniz varken hayat sizin için çekilmez hale geliyor ve ondan kurtulmak için binbir yöntem deniyor olabilirsiniz. Peki ya aynı sivilceler göğsünüzde çıktığında ne yapıyorsunuz? İşte bilmeniz gerekenler...

Kadin 07-01-19 14:09

Cilt sağlığınızı korumak için bu hatalara düşmeyin

Cilt bakımı, hem güzelliğiniz hem de cilt sağlığınız için, olmazsa olmazlardandır. Ancak yanlış cilt bakımı, yarardan çok, zarara yol açabilir. Cilt bakımı rutinlerimizde, farkında olmadan yanlış ürünler kullanabiliyor veya hatalı uygulamalar yapabiliyoruz. Peki bu yanlışlar nelerdir ve bunlardan nasıl kaçınılmalıdır?

Kadin 31-05-18 15:42

Hamileler için güzellik önerileri

Hamilelik, bir kadının anneliğe adım atmasıyla birlikte hayatında birçok değişikliğin yaşandığı ve birçok mucizeleri içerek bir süreçtir.

Kadin 08-05-18 01:17

Karbonat maskesi sivilcelere meydan okuyor!

Hiç olmadık zamanlarda yüzün bir yerinde beliren sivilceler, gününüzü tam bir kabusa çevirir. İşte bu aşamada devreye karbonat giriyor. Karbonat maskesi sivilceleri yok etme konusunda oldukça etkili. Karbonat limon maskesi nasıl hazırlanır? İşte detayları...

Kadin 20-04-17 21:46

Bilime Göre Güzellik ve Bakım Rutinleriniz Hatalı. Peki Ne Yapılmalı?

Sayısı hızla artan güzellik ve bakım ürünleri yüzünden cildimize uygun bir ürün bulmak bazen gerçekten yoğun bir araştırma gerektiriyor. Bu sorundan yola çıkan Bright Side adlı site bilim insanlarının önerileri doğrultusunda cilt bakımı konusunda yapmamanız gerekenleri listelemiş.

Kadin 03-10-16 16:38

Genital bölge çevresindeki batık sorunu için ne yapılabilir?

İstenmeyen tüyler özellikle yaz döneminde kadınların en büyük kabusudur. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kadınlar lazer, epilasyon, ağda, cımbız ve tıraş bıçağı gibi yöntemleri uygulamayı tercih eder. Ancak kılları kökünden alan yöntemlerin çoğu beraberinde batıkları da getirir. Özellikle genital bölgenin çevresinde oluşan batıklar, kötü bir görüntü oluşturur ve acı verir.

Kadin 30-11-15 13:26
Kadin 21-11-15 12:36

Kalçadaki sivilcelerden kurtulmanın yolları!

Kalçanızdaki sivilcelerden kurtulmak istiyorsanız, mutlaka bunları uygulamalısınız!

Kadin 06-11-15 06:37

Kepek En Büyük Kabusumuz

Saçın uzunluğuna, rengine, yapısına bakmaksızın herkesin başına gelebilir.

Kadin 06-12-11 07:45

Sık Karşılaşılan Cilt Sorunları

Lekeli bir cilt gençlik çağlarında bıraktığınız birşey mi? Bir daha düşünün.

Kadin 01-04-10 15:04

Pratik Bakım Önerileri

Yazın her mevsim olduğumuzdan daha çekici görünmek isteriz,iste size kusurlarımızı kapatmak için birkaç önemli öneri...

Kadin 02-08-08 07:49