Bulut Duman Haberleri

Cinsel istismar suçundan dava açılmıştı! Şarkıcı Bulut Duman hakkında zorla getirme kararı

Kadıköy'de 2 yaşındaki çocuğuna başka bir erkek tarafından cinsel istismarda bulunulması için azmettirdiği iddiasıyla hakkında 'Çocuğun cinsel istismarı' suçundan en az 27 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan şarkıcı Bulut Duman (31) hakkında duruşmaya gelmediği gerekçesiyle zorla getirme kararı çıkarıldı.

Haber 13-10-21 17:35

Bulut Duman kimdir, kaç yaşında? Cinsel istismar sebebiyle dava açılan Bulut Duman nereli?

Son gelişmelere göre şarkıcı Bulut Duman hakkında "Çocuğun cinsel istismarına azmettirme" suçundan 27 yıldan az olmamak kaydıyla hapis cezası istemiyle dava açıldı. Gelişme sonrası Bulut Duman'ın hayatı ve kariyeri araştırılmaya başlandı. Peki hapis istemiyle dava açılan Bulut Duman kimdir, kaç yaşında? Bulut Duman nereli? İşte merak edilenler...

Magazin 10-08-21 15:32

Şarkıcı Bulut Duman, 2 yaşındaki çocuğuna cinsel istismara azmettirmiş

Kadıköy'de evlat edindiği 2 yaşındaki çocuğuna başka bir erkek tarafından cinsel istismarda bulunulması için azmettirdiği iddia edilen şarkıcı Bulut Duman (31) hakkında "Çocuğun cinsel istismarına azmettirme" suçundan 27 yıldan az olmamak şartıyla hapis cezası istemiyle dava açıldı. İddianamede yer alan A.Ü'nün ifadesine göre, Duman'ın A.Ü. isimli erkek ile cinsel ilişki yaşadığı ve A.Ü.'ye "Bende yeni bir fetiş var" diyerek "Bu durumu seninle yaşamak istiyorum" dediği öne sürüldü.

Haber 10-08-21 14:02

Bulut Duman

Bulut Duman Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Bulut Duman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.