Devrim Saltoğlu Haberleri Ve Son Dakika Devrim Saltoğlu Haberleri

Devrim Saltoğlu Haberleri Ve Son Dakika Devrim Saltoğlu Haberleri

30 Haziran 1973 Trabzon doğumlu Devrim Saltoğlu, oyuncudur. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamlamıştır. Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olmasını takiben Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü, A.Ü Devlet Konservatuvarı tiyatro oyunculuğu bölümlerini bitirmiştir. Tiyatro kariyerinde çok sayıda oyunda rol alan Saltoğlu Trabzon Belediyesi Deneme Sahnesi, Trabzon Devlet Tiyatrosu, Ankara Deneme Sahnesi, Ankara Özgür Tiyatro, İzmit Şehir Tiyatrosu, Kandemir Konduk Tiyatrosu ve Sadri Alışık Tiyatrosu sahnelerinde oynamıştır. Tiyatro oyunlarının yanında filmler ve dizilerde de rol almıştır.

Devrim Saltoğlu Haberleri

Devrim Saltoğlu evlendi! Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları yalnız bırakmadı

'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinde rol alan oyuncu Devrim Saltoğlu uzun zamandır aşk yaşadığı Nazlı Saltoğlu ile nikah masasına oturdu.

Magazin 23-08-21 17:44

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Yeni bir devlet yapılanmasının temelleri atılıyor!

TRT ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, yayınlanmaya başlanan ilk bölümünden itibaren adından söz ettirmeyi başarıyor. Başrollerinde; Pelin Karahan, Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Devrim Saltoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı yapım, bu akşam TRT ekranlarında yeni bölümü ile izleyici karşısına geçecek.

Magazin 20-05-21 15:29

Bir Zamanlar Kıbrıs bu hafta neden yok, final mi yaptı? Bir Zamanlar Kıbrıs’ın yeni bölümü ne zaman?

TRT1’in sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, bu hafta ekranlarda olmayacak. Kıbrıs’taki Türklerin zorlu mücadelesinin anlatıldığı dizinin yeni bölümü merakla beklenirken, Bir Zamanlar Kıbrıs final mi yaptı sorusu da gündeme geldi.

Magazin 13-05-21 15:56

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölümde neler oldu? İşte Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

TRT 1'in iddialı dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 1. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesinin ekranlara taşıyan dizinin ilk bölümünde Kanlı Noel gecesi olarak tarihe geçen, Kıbrıs Rumlarının, Kıbrıs Türklerine düzenlediği saldırıdan yürekleri dağlayan görüntüler ekrana geldi.

Magazin 02-04-21 01:57

Devrim Saltoğlu

Devrim Saltoğlu Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Devrim Saltoğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Bir Zamanlar Kıbrıs başlıyor! Bir Zamanlar Kıbrıs ilk bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, oldukça çarpıcı hikayesi, güçlü kadrosu ve dev prodüksiyonu ile bu akşam TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncuları, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi usta isimler olarak karşımıza çıkıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs, 1 Nisan 2021 yani bu akşam saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacak.

Magazin 01-04-21 15:42

Devrim Saltoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Bir Zamanlar Kıbrıs’ın Rauf Denktaş’ı kimdir?

Osmanlı'da Derin Devlet, Kirli Oyunlar, Korku, İhanet, Kapadokya Düşleri, Keloğlan Kara Prens'e Karşı, Asmalı Konak, Evey Baba, Kapadokya Düşeri gibi önemli fimlerde yer alan Devrim Saltoğlu, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Rauf Denktaş’ı oynuyor.

Magazin 01-04-21 13:21

Deniz Baytaş kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs Sıtkiye kimdir?

TRT 1 ekranlarında başlayacak ve kardeş vatan Kıbrıs'ın bağımsızlık mücadelesini anlatacak olan "Bir Zamanlar Kıbrıs" isimli dizinin başrollerinde Pelin Karahan, Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi usta oyuncular yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncularından olan Deniz Baytaş'ın kim olduğu ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Deniz Baytaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Magazin 01-04-21 12:09

Tayanç Ayaydın kimdir, kaç yaşında ve nereli? Tayanç Ayaydın evli mi?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Nicos Samson karakterine hayat veren Tayanç Ayaydın, tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra komedi dram, stüdyo drama, Alchera Tiyatro Topluluğu’nda oynadı. Alchera’da barmenlik de yapan Tayanç Ayaydın, Aliye dizisinde Doktor Kahraman’ı canlandırdı.

Magazin 01-04-21 11:59

Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekildi? İşte Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları

TRT’nin 1 Nisan tarihinde ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak olan dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, henüz başlamadan birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu ve Pelin Karahan yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise TMC Film üstleniyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin senaristliğini ise Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme alıyor. Yeni dizi Bir Zamanlar Kıbrıs 1 Nisan ilk bölümü ile TRT ekranlarında!

Magazin 01-04-21 11:58

Pelin Karahan Kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs Pelin Karahan Kimdir?

TRT 1 ekranlarında başlayacak ve kardeş vatan Kıbrıs'ın bağımsızlık mücadelesini anlatacak olan "Bir Zamanlar Kıbrıs" isimli dizinin başrollerinde Pelin Karahan, Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi usta oyuncular yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinden olan Pelin Karahan'ın kim olduğu ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Pelin Karahan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Magazin 01-04-21 11:44

Ahmet Somers kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte oynadığı dizi ve filmler…

Erkenci Kuş, Kurt Kanunu, Hatasız Kul Olmaz, Aşk Oyunu, Darbe, Dost Eller, Kırık Kalpler Bankası, Yeşil Deniz, Vali, Bir Litre Gözyaşı ve Yakın Koza gibi birçok projede yer alan Ahmet Somers, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alıyor.

Magazin 01-04-21 11:39

Ahmet Kural kimdir? Bir Zamanlar Kıbrıs Ahmet Kural kimdir?

TRT 1 ekranlarında başlayacak ve kardeş vatan Kıbrıs'ın bağımsızlık mücadelesini anlatacak olan "Bir Zamanlar Kıbrıs" isimli dizinin başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi usta oyuncular yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinden olan Ahmet Kural'ın kim olduğu ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Ahmet Kural kimdir, kaç yaşında, nereli?

Magazin 01-04-21 11:26

Bade Arazlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Bir Zamanlar Kıbrıs Mine kimdir?

Maria ile Mustafa dizisinde Küçük Maria karakterine hayat veren küçük oyuncu Bade Arazlı, Ahmet Kural’ın başrolünde yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Mine karakterine hayat veriyor. Bade Arazlı, sevimli tavırları, güleç yüzü ve küçük yaşına rağmen oyunculuğuyla dikkat çekiyor…

Magazin 01-04-21 11:04

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı! Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1'in iddialı dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yayın tarihi de açıklandı. Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesinin ekranlara taşınacağı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bir döneme ışık tutacak. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs ne zaman başlıyor? İşte Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi konusu, oyuncuları ve yayın tarihi.

Magazin 22-03-21 02:44

Bir Zamanlar Kıbrıs ne zaman, hangi kanalda başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yayına başlama tarihi açıklandı. Tamamı Kıbrıs'ta çekilen dizi, teni sezonun iddialı yapımlarından olacak. Güçlü bir kadroya sahip olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Türk halkının varoluş mücadelesi konu edilecek.

Magazin 21-03-21 16:05

'Bir zamanlar Kıbrıs'ın ikinci tanıtımı yayınlandı

TRT 1’in gerçek bir vatan mücadelesinin anlatılacağı yeni dizisi “Bir Zamanlar Kıbrıs”ın ikinci tanıtımı yayınlandı.

Magazin 14-03-21 17:18

Devrim Saltoğlu kimdir, kaç yaşında ve evli mi? Hayat hikâyesi nedir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Rauf Denktaş'a hayat verecek Devrim Saltoğlu, 2000 yılından beri etkin olarak oyunculuk yapmaktadır. Özellikle 2019 senesinde Güvercin dizisinde canlandırdığı Celil karakteri ile büyük beğeni toplayan Devrim Saltoğlu, birçok tiyatro oyununda da rol almıştır.

Magazin 14-03-21 12:04

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncuları kimlerdir? Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekiliyor?

Kıbrıs'ta çekilen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleri tamamlandı. İddialı oyuncu kadrosu ile seyircide merak uyandıran dizinin konusunda Kıbrıs Türk Halkı'nın mücadelesi işlenecek. İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin detayları.

Magazin 13-03-21 23:49

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden ilk fragman yayınlandı! İşte Bir Zamanlar Kıbrıs konusu ve oyuncu kadrosu

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı, TRT 1’in merakla beklenen yeni ve iddialı dizisi 'Bir Zamanlar Kıbrıs'ın ilk fragmanı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu ve fragmanı.

Magazin 09-03-21 22:22

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden ilk kareler geldi! İşte Bir Zamanlar Kıbrıs konusu ve oyuncu kadrosu

TRT'nin iddialı yapımı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden fotoğraflar yayınlandı. Kıbrıs Türklerinin varoluş mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizisinin KKTC’de gerçekleşen çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Tamamı Kıbrıs’ta çekilerek ulusal bir kanalda yayınlanacak ilk dizi olma özelliği de taşıyan dizide Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu başrollerde oynuyor. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu nedir?

Magazin 08-02-21 22:29

TRT'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın çekimleri başladı! İşte Bir Zamanlar Kıbrıs konusu ve oyuncu kadrosu

TRT'nin iddialı yapımı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden ilk kareler yayınlandı. Tamamı Kıbrıs’ta çekilerek ulusal bir kanalda yayınlanacak ilk dizi olma özelliği de taşıyan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu başrollerde oynuyor. Peki Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi konusu nedir?

Magazin 05-02-21 23:11

Erkan Kolçak Köstendil kimdir? Erkan Kolçak Köstendil kaç yaşındadır? Erkan Kolçak Köstendi aslen nereli? Taze baba Erkan Kolçak Köstendil’in biyografisi

Çukur dizisindeki Vartolu Saadettin rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Erkan Kolçak Köstendil baba oldu. Babalık sevinci yaşayan Erkan Kolçak Köstendil’in eşi Cansu Tosun ve oğlu Marsel’in sağlık durumunun iyi olduğunun haberi verildi. Sanat camiasının sevilen isimlerinden biri olan Erkan Kolçak Köstendil gelen tebrikleri kabul ederken bir yanda da babalığa alışmaya çalışıyor. Acemi baba Erkan Kolçak Köstendil yaşamı ve kariyeri ile merak ediliyor.

Magazin 14-07-20 13:14

Güvercin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kenan'ın karanlık geçmişi nedir? Güvercin 7. son bölüm izle!

Star TV'nin sevilen dizisi Güvercin 7. son bölümüyle ekrana geldi. Güvercin dizisinin merakla beklenen 8. yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Güvercin'de sevdiği kadın ve ailesiyle ilgili zor zamanlar yaşayan Kenan'ın, geçmişiyle ilgili sırların açığa mı çıkacak? İşte Güvercin 8. yeni bölüm fragmanı.

Magazin 20-01-20 02:54

Güvercin dizisine flaş transfer! Erdal Cindoruk hangi rolde oynayacak?

Güvercin dizisi, başarılı oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Güvercin dizisinin kadrosuna usta oyuncu Erdal Cindoruk da katıldı. Cindoruk dizide Gaffur karakterini canlandıracak.

Magazin 16-01-20 21:47

Güvercin dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmet Ali Nuroğlu yeni rolüyle şaşırttı! Güvercin 1. bölüm izle

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin 1. bölümüyle 24 Kasım Pazar akşamı ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz'deki rolüyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, Güvercin'deki Kenan rolüyle bu defa bambaşka bir karaktere büründü. Mehmet Ali Nuroğlu ile Almila Ada ikilisi dizinin izleyenlerinin beğenisini kazandı. Güvercin dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Zeugma'nın Çingene Kızı hikayesinin anlatıldığı Güvercin'in yeni bölümünde Zülüf ve Kenan aşkında sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Magazin 25-11-19 02:34

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin ne zaman başlıyor? Güvercin 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse gibi isimlerin rol aldığı Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'in yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi 24 Kasım Pazar 20.00’de izleyici ile buluşacak. Peki Güvercin dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Güvercin 1. bölümden yeni fragman.

Magazin 12-11-19 20:18

Güvercin dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkı! Güvercin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'in 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkını anlatacak olan Güvercin dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor. Sen Anlat Karadeniz'in Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu, yeni dizisi Güvercin'de bambaşka bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Peki Güvercin dizisi ne zaman başlıyor? Konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Güvercin 1. bölümden yeni fragman.

Magazin 04-11-19 02:42

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'den ilk set fotoğrafları

Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse gibi isimlerin rol aldığı Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'in ilk set fotoğrafları yayınlandı. Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkını konu edinen Güvercin, yakında Star'da başlayacak.

Magazin 17-10-19 17:00

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'in oyuncu kadrosu belli oldu

Star TV'de yayınlanacak olan Güvercin isimli yeni dizinin hazırlıkları başladı. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle yıldızı parlayan Mehmet Ali Nuroğlu'nun başrolde oynadığı Güvercin dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Güvercin dizisinde Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkı çok konuşulacak.

Magazin 13-10-19 20:39

Sen Anlat Karadeniz'den ayrılan Mehmet Ali Nuroğlu'nun yeni dizi belli oldu! İşte Güvercin dizisi oyuncuları

Star'ın Pastel Film imzalı yeni dizisi Güvercin'in oyuncu kadrosu belli olmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz' dizisinden geçen sezon ayrılan Mehmet Ali Nuroğlu'nun başrolde oynayacağı Güvercin dizisinin çekimleri ise 13 Ekim'de başlayacak. Peki Güvercin dizisinde kimler oynuyor? İşte oyuncu kadrosu.

Magazin 23-09-19 00:21

Avlu'nun Kudret'i Nursel Köse'nin yeni işi belli oldu

Geçtiğimiz aylarda Star TV ekranlarında yayın hayatına son veren Avlu dizisinde girdiği rolle adından sıklıkla söz ettiren Nursel Köse'den hayranlarına yeni dizi müjdesi geldi.

Magazin 28-08-19 11:20

Kazım Koyuncu doğum gününde vizyonda

Kazım Koyuncu'nun hayatını anlatan 'Yağmur-Kıyamet Çiçeği' isimli film, sanatçının yaşgününde vizyona girecek.

Magazin 28-06-14 11:42

'Şair ceketli çocuk' sinemada

Besteleri, müziği, yaşamına sığdırdığı mücadelesi, duruşu ve trajik ölümüyle ayrı bir yerde olan Kazım Koyuncu'nun hayatı beyaz perdeye film oluyor.

Magazin 08-01-14 11:50

'Kıyamet Çiçeği' salonda açacak

Kazım Koyuncu'nun hayatının anlatıldığı 'Yağmur-Kıyamet Çiçeği' filminin kadrosu belli oldu. Yapımda, müzisyenin yaşamıyla ilgili bilinmeyen kesitlere yer verilecek.

Magazin 05-01-14 04:06

'Cinsel ilişkiye girdiler'

Selen Görgüzel ilk duruşmayı kazanarak zafer bayrağını eline aldı.

Magazin 02-04-12 14:13

Bu kez sobadan zehirlendiler

72. Koğuş'un çekimleri oyuncular için tam bir işkenceye dönüştü.

Magazin 23-02-11 14:36

Hülya Avşar'a tecavüz

Yavuz Bingöl ve Kerem Alışık'ın sahibi olduğu Sasin Film'in yapımcılığında çekilen 72. Koğuş'un fragmanı görücüye çıktı.

Magazin 28-01-11 14:11

Hasta eden sahne!

"72. Koğuş" filminin karlar üstünde çekilen işkence sahnesi, oyuncuların hastalanmasına neden oldu.

Magazin 20-01-11 08:43

Hülya Avşar'a işkence

Hülya Avşar, yeni filminin cezaevinde çekilen sahnelerinde zor anlar yaşadı

Magazin 18-01-11 08:40