Dolar Kaç Para Haberleri

DOLAR FİYATI SON DAKİKA: 1 Haziran 2023 Perşembe dolar ne kadar? Euro kaç TL?

Dolar ve euro fiyatları 1 Haziran 2023 Perşembe günü vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Öte yandan bugün altın fiyatları, kırmızı ve aşağı yönlü ibreyi gösteriyor. Peki, dolar ne kadar? euro kaç TL? 1 Haziran 2023 Perşembe günü dolar, euro ve sterlin fiyatlarında son durum ve detaylar haberimizde...

Finans

22 Aralık dolar kaç para oldu? Dolar, euro ve sterlin ne kadar?

Doların ne kadar olduğu merak konusu oldu. Merkez Bankası'nın faizi 100 baz puan indirip yüzde 14'e çekmesinden sonra dolar başta olmak üzere euro, sterlin, altın tarafında sert yükselişler görüldü. Geçtiğimiz günlerde 18,40 TL'ye kadar ulaşarak rekor tazeleyen dolar, dövize endeksli mevduat sisteminin duyurulmasıyla hızla değer kaybetti. Peki dolar, euro ve sterlin ne kadar?

Finans

21 Aralık dolar ne kadar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından sonra dolar kaç para oldu?

Son zamanlarda yükseliş trendinde olan doların ne kadar olduğu merak konusu oldu. Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamanın ardından TL, dolar karşısında hızla değer kazanmıştı. 21 Aralık sabah saatlerinde değer kaybeden TL, öğle saatlerine doğru yükselişini sürdürdü. Peki 21 Aralık dolar ne kadar?

Finans

Magazin duayeni Salih Keçeci: “İşimi yaparken çok kez tehdit aldım”

Uzun yıllardır gazetecilik mesleğini icra eden Salih Keçeci, mesleğinin zorluklarından bahsederek, bir dönem yaptığı magazin haberlerinden ötürü tehdit bile aldığını söyledi.Magazin dünyasında yaptığı haber ve programlarla tanınan, mesleğin duayeni olarak bilinen Salih Keçeci gazetecilik mesleğine mercek tuttu.

Haber

Dolar Kaç Para

Dolar Kaç Para Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dolar Kaç Para Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Dolar bugün ne kadar oldu? Dolar kaç lira? İşte anlık ve güncel döviz kurları (23 Ekim)

Dolar ne kadar oldu? Dolar kurunda dalgalanma devam ediyor. Yeni haftaya yükseliş eğilimi ile başlayan dolar, Türk Lirası karşısında son haftalardaki değerini korumaya devam ediyor. Vize krizi sonrasında yükselen dolar, 3,66 - 3,68 TL arasında gidip geliyor. Peki dolar bugün ne kadar oldu? Dolar kaç para? İşte 23 Ekim Pazartesi anlık ve güncel tüm döviz kurları...

Haber