Doların Yönü Haberleri

Merkez Bankası faiz kararı ne zaman açıklanacak? 2022 Merkez Bankası faiz toplantısı ne zaman?

Rusya-Ukrayna savaşı doların ve altının yönünün yukarı çevrilmesine neden oldu. Doların yönünü belirleyecek bir diğer önemli gelişme de Merkez Bankası faiz toplantısında alınacak faiz kararı olacak. Yatırımcıların ve piyasanın gözü Merkez Bankası faiz toplantısına çevrildi. Öte yandan FED faiz toplantısı da piyasalar tarafından merakla bekleniyor. İşte Merkez Bankası toplantı tarihleri...

Finans

FED faiz toplantısı ne zaman? 2022 FED faiz toplantısı kararı ne olacak?

Dünyanın gündeminde Rusya-Ukrayna savaşı yer alırken bir yandan da gözler, FED tarafından açıklanacak faiz kararına çevrildi. Bilindiği üzere yılın ilk FED faiz toplantısı 25-26 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilmiş ve faizin sabit bırakılması sonucuna varılmıştı. Şubat ayında FED faiz toplantısı yapılmadı. Yılın 2. FED faiz toplantısı mart ayında yapılacak. Toplantı sonucunun basın açıklaması yoluyla toplantının ardından duyurulması bekleniyor. İşte ayrıntılar...

Finans

FED faiz kararı sonrası dolar ne kadar oldu? FED faiz artırırsa dolar yükselir mi düşer mi? Faiz kararının dolara etkisi nedir?

Dün yapılan FED faiz toplantısının ardından faiz kararı açıklandı. Dolar başta olmak üzere dünya piyasasını yakından ilgilendiren FED faiz kararının, doları ne yönde etkileyeceği merak konusuydu. FED faiz kararının ardından dolar başta olmak üzere gözler altın ve kripto paralara çevrildi. Faiz açıklamalarının ardından dolay yatay seyretti.

Finans

Bugün açıklanacak! 26 Ocak FED faiz kararı ne zaman açıklanacak? FED faiz kararı saat kaçta açıklanacak?

Gözler bugün açıklanması beklenen FED faiz toplantısın faiz kararına çevrildi. FED faiz toplantısında alınacak olan faiz kararı, dolar başta olmak üzere dünya çapında piyasaları ilgilendirecek. ABD'de açıklanan verilere bakıldığında, yüksek enflasyon nedeniyle bu yıl 3 kez faiz artırımı yapılabileceği belirtilmişti. Peki FED faiz kararı saat kaçta açıklanacak? İşte detaylar...

Finans

Doların Yönü

Doların Yönü Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Doların Yönü Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

FED faiz kararı sonrası altın fiyatları ne olur? FED faizi artırırsa altın fiyatları yükselir mi düşer mi? Faiz kararının altın fiyatlarına etkisi nedir?

Dünya ticaretinde büyük önemi bulunan doların yönü, FED faiz kararı ile belli olacak. Altın fiyatlarına da etkisi olacak FED faiz kararının bugün 21.00 itibarıyla açıklanması bekleniyor. Peki FED faiz kararının altın fiyatlarına etkisi nedir? Bilindiği üzere petrol, altın gibi değerli emtialar dolara endeksli. Bu sebeple altın fiyatları da dolara göre şekilleniyor.

Finans

Dolar ve euro ne kadar? 30 Mayıs Pazar dolar ve euro fiyatları yükseldi mi, düştü mü?

Dolar ve euro fiyatı merak ediliyor. Borsaların kapalı olduğu 30 Mayıs Pazar gününde dolar, çıkış sinyalleri vermeye devam ediyor. Peki Dolar ve euro ne kadar? 30 Mayıs Pazar dolar ve euro fiyatları yükseldi mi, düştü mü? İşte detaylar...

Finans

Roubini, doların orta vadede zayıflamasını bekliyor

ABD'de 2007-2008 dönemindeki finansal krizi tahmin eden Prof. Dr. Nouriel Roubini, piyasalarda balon oluştuğunu, belirterek yeni iflasların gelebileceğini öngördü. Roubini dolar tahmininde ise orta vadede değer kaybedeceği yönünde yorum yaptı.

Finans

Uzmanı altın tahminini yorumladı, Altında orta ila uzun vadede yukarı yön beklentimiz sürüyor... Altın fiyatları yükselecek mi, ne olacak?

ABD'de mali teşvik paketine ilişkin belirsizliklerin devam etmesi ile birlikte altın fiyatları Ağustos ayından bu yana güçlü bir yükselişin ardından gerilemişti. Geçen hafta birden artan altın fiyatlarının nasıl ilerleyeceği yatırımcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Altın fiyatları tekrar 2 bin doların üstüne çıkacak mı merak ediliyordu, uzmanından son dakika altın fiyatı tahmini geldi.

Finans

Dolar/TL, 5,70 seviyesinden işlem görüyor

Dolar/TL, 5,70 seviyesinden işlem görüyor

Finans

Ünlü kuruluştan kritik dolar tahmini!

Goldman Sachs 3, 6 ve 12 aylık dolar/TL beklentisini açıkladı. 12 aylık beklenti 3.40 oldu.

Finans

Fed Başkanı Yellen konuştu, dolar hareketlendi

ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Janet Yellen'ın, 'faiz artırmada uzun süre beklemenin doğru olmayacağı'nı açıklaması üzerine, doların yönü yukarıya döndü.

Finans

Dolar çakıldı! Tüm gözler FED'e çevrildi

Güne 2.23 seviyesinde başlayan dolar/TL, ABD Merkez Bankası'nın (FED) bugün açıklanacak faiz kararı öncesi beklentilerin ötelenmesiyle düşüşe geçti.

Finans

Dolarda yeni rekor

Dolar siyasi tansiyon, yükselen kur ve enflasyona Merkez Bankası'nın poitika tepkisi vermeyeceği endişesiyle 2,2230 lirayı aşarak yeni bir rekor kırdı

Finans