Döviz Ve Altın Fiyatları Haberleri

Altın fiyatlarında kader günü! Yatırımcılar bugün açıklanacak verilere odaklandı

Altın fiyatları dün açıklanan işsizlik maaşı başvuruları verilerinin açıklanmasının ardından gerileme kaydetti. Yatırımcılar ise gidişatı anlamak için bugün saat 16.30'da açıklanacak olan ABD tarım dışı istihdam verisine odaklandı. İşte bazı yatırım şirketlerinin altın fiyatları için yeni öngörüleri...

Finans 03-12-21 09:05

Kuyumculardan yıl sonu altın tahmini: Gram altın 2021 sonunda 770 lira

Düğün sezonunun başlamasıyla altın satışları hızlandı. Kapalıçarşı kuyumcuları altının hem yatırım amaçlı hem de hediyelik olarak talep gördüğünü söylüyor. Vatandaşın daha çok gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve yarım gramlık altınları tercih ettiği görülüyor. Kuyumcular, altının yıl sonuna kadar 760-770 lira seviyelerini göreceğini düşünüyor.

Finans 29-11-21 14:53

Çalışan da işveren de borsaya koşuyor

Hem enflasyona karşı korunmak isteyen vatandaşlar hem de pandemide devletten aradığı desteği bulamayan şirketler, çareyi borsaya girmekte buldu.

Haber 18-02-21 14:15

Döviz Ve Altın Fiyatları

Döviz Ve Altın Fiyatları Hakkındaki Haberler Mynet'te. Döviz Ve Altın Fiyatları Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

'Altına yatırım yapmaya devam edin'

İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Mustafa Atayık, "Yatırımcılara tavsiyem, bugüne kadar uzun vadede hep kazandıran ve yüzleri güldüren altına ve mücevhere yatırım yapmaya devam etsinler. Çünkü, satın alınan ve yatırım araçları arasında yıllar geçse de geri dönüşü mümkün olan, değer kaybetmeyen tek meta altındır." dedi.

Finans 27-03-19 12:17

Altına yatırım yapmaya devam edin

İKO Başkanı Mustafa Atayık: - "Yatırımcılara tavsiyem, bugüne kadar uzun vadede hep kazandıran ve yüzleri güldüren altına ve mücevhere yatırım yapmaya devam etsinler. Çünkü, satın alınan ve yatırım araçları arasında yıllar geçse de geri dönüşü mümkün olan, değer kaybetmeyen tek meta altındır" - "Fed'in faiz konusundaki güvercin politikası ve tavrı da altının 2019 yılında yıldızının daha da parlayacağı yönünde güçlü sinyaller veriyor"

Finans 27-03-19 11:11