Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Haberleri

Nergis Kumbasar'dan Mehmet Ali Erbil hakkında çıkan taciz iddialarına yanıt!

Önceki gün Bebek'te görüntülenen Nergis Kumbasar'a eski eşi Mehmet Ali Erbil'in klibinde rol aldığı Ece Ronay'ı taciz ettiği iddiaları soruldu. Konuyla ilgili konuşmak istemediğini ifade eden Kumbasar, "Bu olayın muhatabı ben değilim. Bana benim işimle ilgili soru sorun" ifadelerini kullandı.

Magazin 09-10-21 07:19

Mehmet Ali Erbil taciz suçlamasının ardından, Ece Ronay'ın nişanlısı ile buluştu! Bu olayları kapatalım

Mehmet Ali Erbil, taciz iddialarının ardından Ece Ronay’ın nişanlısıyla bir araya geldi. Erbil paylaştığı videoda “Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i bu olayları kapatalım diye eve davet ettim” dedi. Ece Ronay ise bu video sonrası yaptığı açıklamada "Ben kimsenin özrünü kabul etmiyorum. Bu arada sanırım artık nişanlım değil" dedi.

Magazin 06-10-21 23:17

Canlı yayında Mehmet Ali Erbil’den Deniz Akkaya’ya olay sözler: Sana belden aşağı çok iyi vururum ben

Ece Ronay’a gönderdiği taciz mesajlarının ifşa olması sonrasında gündeme bomba gibi düşen Mehmet Ali Erbil, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı. Canlı yayında Deniz Akkaya ile ağız dalaşına giren Mehmet Ali Erbil, "Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun" dedi. Bu sözler sert bir kavganın fitilini ateşledi.

Magazin 06-10-21 15:39

Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajları ifşa olmuştu: Z kuşağının tuzağına düştüm

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay'ın kendisini taciz ettiği iddiasıyla açıklamalarda bulunması ve mesajları yayınlamasının ardından şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Erbil, "Z kuşağının tuzağına düştüm" dedi.

Magazin 06-10-21 09:55

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ece Ronay Mehmet Ali Erbil Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ece Ronay kimdir? Kaç yaşında, mesleği ne, nereli? Ece Ronay'ın şarkıları nelerdir?

Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları kamuoyuyla paylaşarak Erbil tarafından tacize uğradığını dile getiren şarkıcı Ece Ronay'ın kim olduğu merak ediliyor. 'Git Çatla' şarkısıyla YouTube trendlere giren şarkıcı hakkında, ''Ece Ronay kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?'' sorularına yanıt aranıyor. Peki Ece Ronay kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? İşte yanıtlar...

Magazin 05-10-21 11:54

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay'a ateş püskürdü: TikTok'ta göğüslerini açarak para topluyormuş! Görüntüleri var

Kendisinden 35 yaş küçük şarkıcı Ece Ronay'a "Bu gece yanında uyumak istiyorum" diye attığı mesajlar ifşa olan Mehmet Ali Erbil 2. Sayfa'ya açıklama yaptı. Erbil taciz iddialarını reddetti. Erbil'in kendini savunurken ettiği sözler sosyal medyada tepki çekti.

Magazin 05-10-21 11:46