Eyüp Yeşilyurt Haberleri

Fenerbahçe başkan adaylığından çekilen Eyüp Yeşilyurt kimdir? Eyüp Yeşilyurt kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantı’nı 25 – 26 Haziran tarihlerinde yapacaklarını açıklamıştı. Kongreden önce başkanlık seçimine aday olan Eyüp Yeşilyurt, dün FB TV’de yayınlanan programda Ali Koç ile karşı karşıya geldi. Başkanlık seçimi için gerekli olan 233 imzayı topladıklarını ancak imza verenlerden 78’inin aidatı ödememesi sebebiyle imzalarının geçersiz sayıldığını ifade etti. Peki Fenerbahçe başkanlığından çekilen Eyüp Yeşilyurt kimdir?

Spor 25-06-21 10:52

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? İşte Fenerbahçe'de başkan adayları

Koronavirüs vaka sayılarının Nisan ve Mayıs aylarında artmasından dolayı Fenerbahçe Futbol Kulübü tarafından yapılması planlanan başkanlı seçim tarihleri ertelenmişti. Öncelikle 12 – 13 Haziran tarihlerinde yapılacağı söylenen seçim, alınan kararla ileri bir tarihe ertelendi. Koronavirüs tedbirlerinin genişletilmesinin ardından durumu değerlendiren kurul, seçimlerin 25 – 26 Haziran tarihlerinde yapılmasına karar verdi. Fenerbahçe başkan adayları kim?

Spor 22-06-21 14:09

Fenerbahçe'nin başkanlık seçimleri ne zaman? İşte Fenerbahçe'nin başkan adayları

Pandemi sebebiyle birçok kulübün başkanlık seçimleri ertelenmişti. Fenerbah Furbol Kulübü’nün de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, pandemi koşulları sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi. Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle beraber, kurul başkanlık seçimleri toplantısı için yeni bir tarih belirledi. Peki Fenerbahçe’nin başkanlık seçimleri ne zaman?

Spor 18-06-21 15:38

Fenerbahçe başkanlığına aday olan Eyüp Yeşilyurt kimdir, ne iş yapıyor? Eyüp Yeşilyurt kaç yaşında ve nereli?

Futbolseverlerin ilgiyle takip ettiği Fenerbahçe Kulübü başkanlık seçimleriyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Başkan Ali Koç'a başkanlık seçimleri için yeni bir rakip çıktı. Eyüp Yeşilyurt resmen adaylığını açıkladı. Taraftarlar ve futbolseverler Eyüp Yeşilyurt kimdir, Eyüp Yeşilyurt ne iş yapıyor sorularını merak ediyor. Peki başkanlığa aday olan Eyüp Yeşilyurt kimdir, ne iş yapıyor? Eyüp Yeşilyurt kaç yaşında ve nereli? İşte yanıtı...

Spor 01-06-21 20:03