Güncel Borsa Haberleri

Matriks'in halka arzı onaylandı! Matriks hangi bankadan, ne zaman halka arz olacak?

Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri AŞ, paylarının halka arzı kapsamında izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuruda bulunarak onay aldı. Garanti Yatırım aracılığı ile halka arz yapacak olan Matriks'in yatırım hedefleri KAP'da açıklandı.

Finans 29-03-21 15:56

Matriks halka arz tarihleri 2021... Matriks halka arzı ne zaman? Matriks'in 2021 yatırımları ve hedefleri nelerdir?

Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri AŞ, paylarının halka arzı kapsamında izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuruda bulundu. Matriks'in halka arz ve talep toplama işlemi için Garanti Yatırım ile hizmet sözleşmesi imzalandığı bilgisi paylaşıldı. Peki Matriks yatırımları neler? Matriks ne zaman halka arz olacak? Matriks talep toplama tarihleri belli oldu mu?

Finans 12-02-21 14:06

Hisse senetleri güncellenme saatleri 2021... Borsa saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Borsa İstanbul çalışma saatleri 2021!

Koronavirüsten sonra vatandaşlar yatırım araçlarına yönelmeye başladı. Bunların başında gelen hisse senedi alım satım işlemleri yoğun bir şekilde talep görüyor. Dünyada ve Türkiye'de borsa saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor merak ediliyor. Borsa İstanbul çalışma saatleri 2021 ve hisse senetleri saat kaçta güncelleniyor haberimizde.

Finans 18-12-20 10:59

İş Bankası'ndan ELÜS Kredisi ile tarıma destek

Türkiye İş Bankası, lisanslı depodan yararlanmak isteyen tarım üreticilerine "ELÜS Karşılığında Kredi" ürünü ile finansman desteği sunuyor

Finans 12-03-19 15:35

Güncel Borsa

Güncel Borsa Hakkındaki Haberler Mynet'te. Güncel Borsa Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yeni kripto para birimi borsası Bitexmar açıldı

Kullanıcılarına kripto para ticaretinde avantaj sağlayan bir çok özelliği bünyesinde barındıran kripto para birimi borsası Bitexmar kullanıma açıldı.

Haber 16-04-18 15:41