Günlük Altın Haberleri

İşte gram ve çeyrek altının yeni fiyatı

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 480 lira seviyesinde işlem görüyor.

Finans 06-05-2021 10:48

Altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 477 bin 500 lira oldu.

Finans 05-05-2021 16:55

İşte gram ve çeyrek altının yeni fiyatı

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 477 lira seviyesinde işlem görüyor.

Finans 05-05-2021 11:33

İşte gram ve çeyrek altının yeni fiyatı

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 477 bin 500 liraya yükseldi.

Finans 04-05-2021 16:45

Günlük Altın

Günlük Altın Hakkındaki Haberler Mynet'te. Günlük Altın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mikro kredi ile kendi işini kuran 5 çocuk annesi, eşini de yanına yardımcı olarak aldı

Şırnak’ta mikro krediden aldığı bin lira ile önce dikiş makinesi alan ardından da işlerini büyütüp terzi ve kıyafet dükkanı açan 5 çocuk annesi Gülistan Barınç, 1 yılda elde ettiği başarıyla ev kadınlarına örnek oldu. Sıfır maliyetle işe girişen Barınç, 3 kadına istihdam sağlamakla birlikte eşini de yanına yardımcı olarak aldı.

Finans 04-05-2021 10:24

Uzmandan gram altın için 485 TL beklentisi! İşte yatırım şirketlerinin günlük altın analizi

Altın fiyatları, ABD Hazine tahvili faizlerindeki gerileme ve dolar endeksindeki düşüş ile birlikte yükselirken, gram altın küresel altın altın fiyatlarındaki yükselişi takip etti. Bu süreçte yatırım şirketleri altın beklentilerini paylaşmaya devam ediyor. İşte bazı şirketlerin güncel altın beklentileri.

Finans 04-05-2021 10:06

Altın fiyatları Fed kararı sonrası nasıl yön izleyecek? İşte uzmanların altın tahminleri!

Altın fiyatları, ABD Merkez Bankası (Fed) tarafından yapılan faiz açıklamasının ardından hızla yükselen tahlil faizlerinin baskısıyla birlikte 2. gününde düşüşe devam ediyor. Ons altın düşüşü devam ederken yatırımcılar uzmanların açıklamalarına odaklandı. Analistler ise altın fiyatlarının uzun vadeli yatırım yapanlar için uygun olabileceğini belirtti.

Finans 19-03-2021 15:55

Analistten altın yorumu: Gram altında 424 seviyesi geçilmezse yükselmez!

Geçen haftayı karla kapatan altın fiyatları, yeni haftaya yatay bir seyirle başladı. Çarşamba günü yapılacak olan Fed toplantısına odaklanan yatırımcılar, altın fiyatlarının nasıl bir yön izleyeceğini araştırırken uzmanlardan, yukarı potansiyelin yüksek olduğuna dair yorum geldi.

Finans 15-03-2021 17:14

Analistten 430 lira altın tahmini: Altın fiyatları yükselir mi?

Altın yatırımcıları, Senato'dan geçen ABD teşvik paketinin Temsilciler Meclisi'ndeki oylamasına odaklanırken ons altın yükselişe geçti. Gram altın ise dolar/TL ve küresel altın fiyatları arasında sıkışmış durumda. Uzmanlar altın fiyatlarının teşvik paketinin onayının ardından, enflasyonla birlikte yükselebileceğini öngördü.

Finans 09-03-2021 16:00

Analistten çarpıcı tahmin: Altın fiyatları gelecek hafta 50 dolar daha kaybedebilir!

Altın fiyatları hafta başından bu yana yüzde 2'den daha fazla düşüş kaydetti. Gram altın küresel altın fiyatları ve dolar/TL kurundan etkilenerek sıkışırken, ons altın 1.700 doların altına düştü. Uzmanlar altının tahlil faizlerinden dolayı düştüğünü belirterek, tahlil faizlerindeki ralli bitmezse eğer gelecek hafta 50 dolar daha kaybedebileceğini belirtti.

Finans 05-03-2021 16:44

Uzman yorumladı; 'Gram altında 450 lira direnç seviyesidir'

ABD Hazine tahvili faizlerindeki artıştan sonra ons altın fiyatları 1.710 doların altına düştü. Öte yandan gram altın ise küresel altın fiyatları ve dolar/TL kuru fiyatlarından dolayı sıkıştı. Uzmanlar gram altın için direnç noktası olarak 450 TL seviyesini öngördü. Yatırımcılar bu akşam açıklama yapacak olan Fed Başkanı Powell'in konuşmasına odaklanırken, uzmanlardan Powell'in açıklamalarına dair farklı yorumlar geldi.

Finans 04-03-2021 13:49

Uzmanı açıkladı: İşte altının yükselmemesinin nedeni!

Fed Yönetim Kurulu Üyesi Lael Brainard'ın yorumları sonrasında altın fiyatları haftalık kayıplarını silmesinin ardından hafta başından bu yana yatay bir seyirde devam ediyor. Öte yandan gram altın ise küresel altın fiyatlarını ve dolar/TL kurundaki yükselişi takip etmeye devam ediyor. Altın fiyatları güncel yorumlar haberimizde.

Finans 03-03-2021 13:59

Gram altında 440 TL tahmini: Altın fiyatları yükselmeye devam eder mi, düşer mi? Analistlerden altın yorumları!

Altın fiyatları, ABD'nin 10 yıllık Hazine tahvili faizlerinin son bir yılda zirveye tırmanmasının ardından 40 dolara yakın değer kaybetti. Dolar/TL yükselişi ve küresel altın fiyatlarındaki düşüşten etkilenen gram altın ise bu durumdan dolayı baskılanmış durumda ve hafta başından bu yana 20 TL yükseliş kaydetti. Peki altın ne olur, yükselir mi? İşte uzmanların yorumları...

Finans 26-02-2021 14:49

Gram altında 425 TL tahmini: Altın fiyatları dolarla birlikte yükselir mi? İşte uzmanların altın yorumları!

Altın fiyatları, ABD'nin 10 yıllık Hazine tahvili faizlerinin son bir yılda zirveye tırmanmasının ardından 2021'den bu yana yüzde 5'ten daha fazla değer kaybederek Şubat ayını da kayıpla kapatacağı öngörülüyor. Dolar/TL yükselişi ve küresel altın fiyatlarındaki düşüşten etkilenen gram altın ise bu durumdan dolayı baskılanmış durumda. Analistler güncel altın beklentilerini paylaşarak, "gram altın ne olur, altın fiyatları yükselir mi" sorularına cevap arayan yatırımcılara destek oluyor.

Finans 25-02-2021 12:37

Uzmandan gram altın için 477 TL beklentisi: Gram altın ne zaman yükselecek? Analistler altın yorumlarını paylaştı!

Altın fiyatları bir süredir odaklandığı Fed faiz kararının ardından düşüşe geçti. Fed'in sabit faiz kararı doları güçlendirirken, baskılanan ve yatay yönde seyreden altının düşmesine neden oldu. Altın fiyatları düşmeye devam edecek mi, çeyrek ve gram altın fiyatı ne zaman yükselecek soruna cevap arayan yatırımcılar, uzmanların altın analizlerini araştırıyor. İşte uzmanlardan güncel altın yorumları...

Finans 29-01-2021 16:11

Ons altında 1.882 direnç beklentisi... Gram altın fiyatları ne zaman yükselecek? İşte uzmanların altın analizleri!

Altın fiyatları bir düredir odaklandığı Fed faiz kararının ardından düşüşe geçti. Fed'in sabit faiz kararı doları güçlendirirken, baskılanan ve yatay yönde seyreden altının düşmesine neden oldu. Altın fiyatları düşmeye devam edecek mi, çeyrek ve gram altın fiyatı ne zaman yükselecek soruna cevap arayan yatırımcılar, uzmanların altın analizlerini araştırıyor. İşte uzmanlardan güncel altın yorumları...

Finans 28-01-2021 16:03

13 farklı uzmandan altın yorumu... 2021'de altın ne kadar olacak? 13 uzman altın tahmini yaptı!

Son dakika altın fiyat tahminleri... Geçtiğimiz iki haftanın ardından en hızlı yükselişini gerçekleştiren altın fiyatları hareketli günler geçirmeye devam ediyor. ABD'li yetkililerin Pfizer-Biontech aşısına olumlu sinyaller vermesi ve ABD ile Çin arasındaki gerilimin azalmasıyla altın yön belirlemeye devam ediyor. Uzmanlar altındaki ani hareketlilikleri değerlendirerek bu hafta boyunca yorumlarını yapmaya devam ettiler. 2021'de altın fiyatları ne kadar olacak? Altın fiyatları uzman tahminleri..

Finans 11-12-2020 16:12

3 farklı uzman altın tahmini yaptı... Altın için alım mı satım zamanı mı? İşte güncel altın grafiği yorumu!

Son dakika altın fiyat tahminleri... Geçtiğimiz iki haftanın ardından en hızlı yükselişini gerçekleştiren altın fiyatları hareketli günler geçirmeye devam ediyor. ABD'li yetkililerin Pfizer-Biontech aşısına olumlu sinyaller vermesi ve ABD ile Çin arasındaki gerilimin azalmasıyla altın yön belirlemeye devam ediyor. Uzmanlar altındaki ani hareketlilikleri değerlendirerek, altın fiyatlarının neden düştüğünü açıklamaya başladı. Altın fiyatları ne olacak? İşte üç farklı uzmandan altın tahminleri...

Finans 10-12-2020 15:34