Lily Koi Haberleri

Meryem Uzerli'nin kızı Lara büyüdü! Tıpkı annesi

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin 2014 yılında dünyaya getirdiği kızı Lara Jemine Uzerli, şimdilerde 7 yaşında bir kız çocuğu oldu. Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Lara Jemine ve Meryem Uzerli'nin pozlarına, sosyal medyada beğeni yağıyor.

Magazin 04-10-21 10:13

Bomba iddia! Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda

Acun Ilıcalı geçmişte Yetenek Sizsiniz, Rising Star gibi projelerde teklif götürdüğü Meryem Uzerli'yi sonunda ikna etti. İddiaya göre ünlü oyuncu yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda olacak.

Magazin 11-08-21 11:06

Meryem Uzerli'nin çekirdek ailesi

Can Ateş'ten olan kızı Lara'yı 2014 yılında dünyaya getiren oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz aylarda da ikinci kez annelik sevinci yaşamış ve kızı Lily Koi kucağına almıştı.

Magazin 10-06-21 11:21

Mervem Uzerli kızlarını paylaştı! Beğeni yağdı

Lara adında bir kızı olan Meryem Uzerli, ikinci kızına Lily Koi adını vermişti. Güzel anne Uzerli'den kızları Lara ve Lily Koi ile fotoğraflarını paylaştı.

Magazin 30-03-21 15:05

Lily Koi

Lily Koi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Lily Koi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Meryem Uzerli doğum kilosundan çabuk kurtuldu bacak şov yaptı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, ocak ayında Lily Koi ismini verdiği kızını kucağına aldı. Doğum kilolarından çabuk kurtulan Meryem Uzerli objektif karşısına geçti.

Magazin 06-03-21 23:38

Meryem Uzerli ve kızından yeni paylaşım

Ocak ayında ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, Lily Koi adını verdiği kızı ile yeni fotoğraflarını paylaştı. Uzerli'nin, bebeğini uyuturken çektiği selfie'ler kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Magazin 23-02-21 11:43

Meryem Uzerli Instagram'dan sevgilisini paylaştı!

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli kimden hamile kaldı merak ediliyordu. Meryem Uzerli kızı Lily Koi'nin babası olan Amerikalı sevgilisi ile pozlarını ilk kez sosyal medya hesabından yayınladı. Meryem Uzerli Instagram pozları olay oldu.

Magazin 15-02-21 11:40

Meryem Uzerli'nin sevgilisi kimdir? Kucakta pozu olay oldu

Geçtiğimiz ay ünlü oyuncu Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu. Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası kim sorusunun yanıtı merak ediliyordu. Son olarak Uzerli'nin kızı Lily Koi'nin babasının fotoğrafını 2019 yılında bir hesaptan paylaştığı ortaya çıktı. Sevgilinin deşifre olmasının ardından ünlü oyuncu hesabı kapattı. Peki, Meryem Uzerli'nin sevgilisi kim? İşte detaylar...

Magazin 11-02-21 15:47

Meryem Uzerli kızlarıyla çekilen fotoğraflarını paylaştı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, 20 günlük kızı Lily Koi ve yedi yaşındaki kızı Lara'yla olan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 31-01-21 23:26

Meryem Uzerli'den kızı Lily Koi ile yeni poz

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, kızı Lily Koi ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Uzerli'nin gönderisi takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Magazin 12-01-21 11:11

Meryem Uzerli ikinci kez anne oldu

Oyuncu Meryem Uzerli, ikinci kez annelik sevinci yaşadı. Uzerli, Lily Koi adını verdiği bebeğinin dünyaya geldiğini Instagram hesabından duyurdu.

Magazin 09-01-21 16:34