Merve Bayraktar kimdir?

Merve Bayraktar kimdir?

Merve Bayraktar Ünlü oyuncu ufuk Bayraktarın eşidir. Çalkantılı evlilikleri ile dikkatleri üzerine çeken Merve bayraktar eşinin kendisini aldattığı mesajları basına ifşa etmesi ile tanınmıştır.

Hakkında detaylı bilgi bulunmayan Merve bayraktar 12 Eylül 1981 doğumludur ufuk bayraktar ile evlendikten sonra Efe cevahir bayraktar isminde çocukları dünyaya gelmiştir.

Ufuk bayraktar oynadığı kader, dağ ve ezel filmleri ile şöhreti yakalamıştır. Ezel filminde canlandırdığı Ramiz dayının gençliği karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu bu sayede daha da ün kazanmıştır.

Merve bayraktarın aldatılma mesajlarını ifşa etmesinden sonra eşinden özür dileyen ufuk bayraktar eşi Merve bayraktar tarafından affedilmiştir. Merve bayraktar ve eşi ufuk bayraktarın evlilikleri hala devam etmektedir.

Merve Bayraktar Haberleri

Merve Bayraktar Ufuk Bayraktar'ı affetti

Sosyal medya hesabından "Kendi yatağımda aldatıldım" diye isyan eden Merve Bayraktar, eşi Ufuk Bayraktar'ı affetti. Tatile giden çift mutluluk pozu verdi!

Magazin 05-09-2020 17:22

Ufuk Bayraktar hakkında eşini aldattı iddiası! Ufuk Bayraktar kimdir? Ufuk Bayraktar eşi kimdir?

Ezel dizisindeki rolüyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan oyuncu Ufuk Bayraktar, eşini aldattığı yönündeki iddialarla gündeme geldi. Eşi tarafından mesajlaşmaları ifşa edilen Ufuk Bayraktar, eşine bağlılığı ve sadakati ile takdir edilen ünlüler arasındaydı. Peki, Ufuk Bayraktar kimdir, Ufuk Bayraktar eşi kimdir? İşte aldatma iddiasının tüm detayları…

Magazin 30-06-2020 11:42

Merve Bayraktar kocası Ufuk Bayraktar'ı ifşa etti! 'Kendi yatağımda aldatıldım'

Bir dönem cezaevine giren ve ardından çıkıp senaryosuyla vakit geçiren Ufuk Bayraktar karısı Merve Bayraktar tarafından ifşa edildi. Bayraktar, Ufuk Bayraktar tarafından aldatıldığını ileri sürerek ihanet mesajlarını paylaştı.

Magazin 30-06-2020 09:59

Diğer Haber Etiketleri