Mhp Haberleri Ve Son Dakika Mhp Haberleri

Mhp Haberleri Ve Son Dakika Mhp Haberleri

MHP, 9 Şubat 1969 tarihinde Alparslan Türkeş’in liderliğinde kurulmuş olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmî kısaltmasıdır. Simgesi üç hilal olan Türk siyasi partisidir. Türkiye Büyük Millet Meclisinde 48 milletvekiliyle temsil edilir. Sloganı ‘Ülkenin geleceğine oy ver’ olan MHP’nin ideolojisi milliyetçilik, dokuz ışık, ülkücülük ve Türk-İslam sentezi üzerine kuruludur. Resmî renkleri kırmızı beyazdır. Meclis’te Cumhur İttifakı’nda yer alan MHP, aşırı sağ yelpazede konumlanır. Milliyetçi muhafazakar tabana seslenmiştir. Partinin en önemli sembolü bozkurt işaretidir. Kurucusu olan Alparslan Türkeş, ‘Başbuğ’ olarak nitelendirilir. Genel başkanlığını yapan kişiler emekli bir albay olan Alparslan Türkeş ve siyasetçi ve ekonomist olan Devlet Bahçeli olmuştur. Devlet Bahçeli aynı zamanda MHP’nin eski Başbakan yardımcısıdır.

Mhp Haberleri

MHP'nin Erzurum mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (1) - "İktidarı ve siyasi ikbali gecenin zifiri karanlığında arayan Türkiye muhaliflerinin kalın maskesi 2023'te yırtılıp atılacaktır. Onların hükmü şafak sökene kadardır" - "(Kılıçdaroğlu) Afiş önünde paylaştığın fotoğraf, PKK'lı teröristlerle gıyaben çektirilmiş aile fotoğrafıdır. Vatan haini Demirtaş'a şükran görüntüsü, seninleyim mesajıdır"

Yurthaber 25-09-22 19:16

Bahçeli: (Kılıçdaroğlu)Afiş önünde paylaştığın fotoğraf, PKK'lı teröristlerle gıyaben çektirilmiş aile fotoğrafıdır. Vatan haini Demirtaş'a şükran görüntüsü, seninleyim mesajıdır

Bahçeli: "(Kılıçdaroğlu)Afiş önünde paylaştığın fotoğraf, PKK'lı teröristlerle gıyaben çektirilmiş aile fotoğrafıdır. Vatan haini Demirtaş'a şükran görüntüsü, seninleyim mesajıdır"

Yurthaber 25-09-22 17:40

MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Erzurum'da atlı ciritçiler karşıladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Erzurum'da atlı ciritçiler karşıladı

Yurthaber 25-09-22 16:20

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, Erzincan'da partililerle bir araya geldi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, Erzincan'da partililerle bir araya geldi

Yurthaber 24-09-22 22:16

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Karaburun'da ziyaretlerde bulundu

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Karaburun'da ziyaretlerde bulundu

Yurthaber 24-09-22 20:08

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Konya'da istişare toplantısında konuştu:

"Türkiye ekonomisini kötülemenin peşindeler. Milletimize ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışanların tek amacı yıkmaktır, tahrip etmektir, temellerimize dinamit koymaktır. Fakat başaramayacaklar, Türkiye'yi asla geçemeyecekler, cumhurun iradesini yenemeyecekler"

Yurthaber 24-09-22 15:42

MHP'li isimden dikkat çeken 6'lı masa yorumu! Dağılacaklar

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan 6'lı masa hakkında çok konuşulacak bir iddia geldi. Gümüşhane'de konuşan Yalçın, masanın yakında dağılacağını ifade ederek, “Dikkat ederseniz siyasi rakiplerimiz yavaş yavaş dökülmeye başladılar. Kendi içlerinde anlaşamayan 6+1 dediğimiz yapı zannediyorum önümüzdeki günlerde bu birlikteliklerini ortadan kaldıracaklar, herkes kendi yoluna gidecek” dedi.

Haber 24-09-22 13:34

MHP heyeti, Ağrı'da Adım Adım 2023 toplantısı düzenledi

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu: - "Artık tarihin akışını uzaktan seyreden ve müdahil olması gereken yerlerde atıl ve hareketsiz geri duran bir Türkiye yoktur"

Yurthaber 22-09-22 14:38

MHP Grup Başkanvekili Akçay, Manisa'da basın mensuplarıyla buluştu:

"Artık Türkiye kendi gündemini belirlemektedir, başka güçlerin gündemiyle hareket etmemektedir. Bağımsız bir dış politika izlemektedir"

Yurthaber 21-09-22 17:23

Siyaset kulislerinde konuşulan af iddiası sonrası ilk hamle! MHP'li isim Adalet Bakanı Bozdağ ile bugün görüşüyor (Af gelecek mi?)

Son dakika haberi: Son günlerde Ankara kulislerinde konuşulan 'af' iddialarıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, bugün Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile bir araya gelecek. Kritik görüşme öncesi "Af gelecek mi?" soruları akıllara yeniden geldi. İşte 'genel af' iddialarıyla ilgili detaylar...

Haber 20-09-22 11:24

MHP'li Akçay, Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu programına katıldı

MHP'li Akçay, "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu" programına katıldı

Yurthaber 18-09-22 22:11

MHP'nin Kayseri mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (2) - "Karabağ'da provokasyon üstüne provokasyon yapan, kardeşlerimizin kanını döken caniler, Türk'ün azameti karşısında tutunamaz" - "(Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e) Geliriz gelmesine ama gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz" - "(Şanghay İşbirliği Örgütü 22. Devlet Başkanları Zirvesi) İnsanı ve insani değerleri merkezine alan aktif bir diplomasiyle bölgemizde ve küresel zeminde barış kuşağı tesis etmek için mücadele eden itibarlı bir Türkiye fotoğrafı herkesin dikkatini çekmiştir"

Yurthaber 18-09-22 19:44

Bahçeli: (Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz.

Bahçeli: "(Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz."

Yurthaber 18-09-22 18:00

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Tunç Soyer'e sert tepki: Ne öğrenmişse zalim babasından öğrenmiştir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net" Kayseri mitinginde konuştu. Bahçeli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in 9 Eylül İzmir'in Yunan işgalinden kurtuluşunda Tarkan konseri öncesi yaptığı konuşmada Osmanlı İmparatorluğu'nun son padişahı Sultan Vahdettin'e yönelik sözlerine sert tepki gösterdi. Bahçeli, Sultan Vahdettin'in hain olmadığını ifade ederek, "İzmir'in meşrebi ağır yaralı belediye başkanı ne öğrenmişse zalim babasından öğrenmiştir." dedi.

Haber 18-09-22 17:19

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Niğde'de konuştu:

"MHP ve Cumhur İttifakı 6 artı 1 oluşumuna karşı devleti ve milleti için çalışmaya devam edecek. Geleceğin lider ülkesi Türkiye'ye doğru giden yolda önce 2023, özgüvenle 2053, hedeften sapmadan Allah'ın izniyle 2071 hedeflerine ulaştıracağız"

Yurthaber 17-09-22 19:34

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Samsun'da konuştu:

"Eğer Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olmasaydı 2018'den bu yana Türkiye'de 2-3 kez hükümet gider gelirdi"

Yurthaber 17-09-22 17:43

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Samsun'da konuştu:

"Altılı masadakiler ne dediler Suriye konusunda? 'Şu anda girdiğimiz, bulunduğumuz yerler Misakımilli sınırlarıdır'. Ağızları açılınca Kuvayımilliye, Atatürk diyorlar ama Atatürk'ün emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmek, parçalamak, yok etmek isteyenlerle oturup aynı masada yol yürüyorlar"

Yurthaber 16-09-22 16:46

MHP heyeti Bingöl'de Adım Adım 2023 toplantısı düzenledi

MHP heyeti Bingöl'de "Adım Adım 2023" toplantısı düzenledi

Yurthaber 16-09-22 15:38

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, Kayseri'de basın toplantısında konuştu:

"Bize göre zilletin bütün plan ve programı, CHP olsun, İP olsun, diğer siyasi partiler olsun kendilerine ait olmayan bir gündemle ve hatta kendilerine servis edilen bir çerçevede şekilleniyor. Dolayısıyla şu ana kadar da zillete, 'Adayınız şu olacaktır' diye belirli bir talimatın gelmediğini ifade etmek lazım"

Yurthaber 16-09-22 13:41

MHP heyeti Giresun'da Adım Adım 2023 toplantısı düzenledi

MHP heyeti Giresun'da "Adım Adım 2023" toplantısı düzenledi

Yurthaber 15-09-22 23:15

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Samsun'da konuştu:

"2023 seçimleri bu ülkenin geleceği açısından önemli. Sadece içerisi değil, dışarısı açısından da son derece önemli. 2023'ü çok iyi şekilde düşünmemiz lazım. Olay, bir kişinin gelmesi gitmesi meselesi değil"

Yurthaber 15-09-22 16:03

MHP heyeti, Şanlıurfa'da Adım Adım 2023 toplantısına katıldı

MHP heyeti, Şanlıurfa'da "Adım Adım 2023" toplantısına katıldı

Yurthaber 14-09-22 20:11

MHP'nin Bursa mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (3) - "Şayet son 4 yıllık sürede parlamenter sistem hakim olsaydı, yıkılan hükümetler, erken seçimler, istikrarsızlık ve huzursuzluk öne çıkar, maalesef kaybolan yıllara yenileri ilave edilmiş olurdu" - "(Yunanistan) Bu ülke yönetimi ayağımızın altında dolaşmaktan, damarımıza basmaktan vazgeçmelidir. Taciz ve tahriklerine derhal son vermelidir"

Yurthaber 11-09-22 19:39

Bahçeli: HDP'ye bakanlık vermek, teröristlerin tıpkı belediyeler gibi bakanlıklara yerleşmesi demektir. PKK'nın devlete tutunması, ihanetin ve melanetin konuşlanması demektir.

Bahçeli: "HDP'ye bakanlık vermek, teröristlerin tıpkı belediyeler gibi bakanlıklara yerleşmesi demektir. PKK'nın devlete tutunması, ihanetin ve melanetin konuşlanması demektir."

Yurthaber 11-09-22 18:33

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayını 6+1 formatlı masa değil, dış güçler belirleyecektir. Biden'dan onay almadan 'adayımız budur' diyemezler.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayını 6+1 formatlı masa değil, dış güçler belirleyecektir. Biden'dan onay almadan 'adayımız budur' diyemezler."

Yurthaber 11-09-22 18:31

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: (Yunanistan) Bu ülke yönetimi ayağımızın altında dolaşmaktan, damarımıza basmaktan vazgeçmelidir, taciz ve tahriklerine derhal son vermelidir.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "(Yunanistan) Bu ülke yönetimi ayağımızın altında dolaşmaktan, damarımıza basmaktan vazgeçmelidir, taciz ve tahriklerine derhal son vermelidir."

Yurthaber 11-09-22 18:27

Son Dakika | Yeni anketin sonuçları geldi! İttifakların ve partilerin oy oranları dikkat çekti... 6'lı masa ile ilgili çarpıcı iddia

Son dakika haberi: Önümüzdeki yıl yapılacak olan seçimlere ilişkin gelen ankette çarpıcı sonuçlar yer aldı. Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı henüz belli değil ancak ittifaklar arası oy oranı dikkat çekti. MAK Araştırma Başkanı Mehmet Ali Kulat'ın açıkladığı verilere göre Millet İttifakı, Cumhur İttifakı'nı solladı. AK Parti, MHP ve CHP'nin oy oranlarını da açıklayan Kulat ayrıca, 6'lı masa ile ilgili de gündeme oturacak bir iddiada bulundu...

Haber 07-09-22 07:59

MHP'li belde belediye başkanının aracına silahlı saldırı! Meclis üyesi kafasından yaralandı

Tokat’ın Erbaa ilçesine bağlı Tanoba Belde Belediye Başkanı Vural Özdemir’in makam aracına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıyı Başkan Özdemir hafif yaralı olarak atlattı. MHP’li Meclis Üyesi Ünal Ümay'ın saldırıda kafasından yaralandığı belirtilirken jandarma olayın faillerini yakalamak için çalışma başlattı.

Haber 06-09-22 22:35

MHP'nin Sivas mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (2) - "Gizleyecek hiçbir şeyimiz yok. Utanacağımız sıkılacağımız hiçbir ilişki ağımız da yok. Çünkü biz haktan yanayız, halktan yanayız, hakikatten tarafız. Sivas'ın Amasya'nın, Çorum'un, Tokat'ın, Yozgat'ın yanındayız. Çiğ süt içmedik ki karnımız ağrısın" - "Zillete tevessül etmedik ki istikametimiz sapsın. Namerde el açmadık ki yüzümüz kızarsın. İhanete tamam demedik ki yükümüz ağırlaşsın. Nasıl görünüyorsak oyuz. Ne demişsek onun ardındayız"

Yurthaber 04-09-22 18:33

MHP'nin Sivas mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (1) - "2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimlerinin ilk açık hava toplantısını Sivas’ta yapıyor, kampanya dönemini buradan başlatıyoruz. 4 Eylül 1919'da Cumhuriyet'e giden yolun ilk adımı nasıl bu vilayetimizde atılmışsa, biz de benzer bir adımı atıyor, bu defa da Cumhuriyet'in yüzüncü yıl dönümüne doğru yürüyoruz" - "Yürüdükçe korkakları ürkütüyoruz, yürüdükçe hainleri titretiyoruz"

Yurthaber 04-09-22 18:07

SON DAKİKA | MHP 2023 Seçimleri için mitinglere başladı! Devlet Bahçeli: Çürük şarkıcılara, kiralık kalemlere tavizimiz yok

Son dakika haberine göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023 Seçimleri için düğmeye bastı. İlk miting için Sivas'ı seçen Bahçeli, '"2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net" mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. "Adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır." diyen Bahçeli, enflasyonla mücadele mesajı da vererek, "Enflasyon canavarının başı mutlaka ezilecek." dedi. Bahçeli, ayrıca konuşmasında, "Bizim, çürük şarkıcılara, kiralık kalemlere tavizimiz yok." ifadelerini de kullandı.

Haber 04-09-22 17:03

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, Karamürsel İstişare Toplantısı'na katıldı:

"16 Nisan 2017'de anayasa değişikliğini Türk milletinin iradesine, beğenisine sunduk ve cumhurbaşkanlığı sistemine geçildi. 2017'den sonra bu anayasa değişikliği tarihimizde çok önemli bir idare reformudur"

Yurthaber 27-08-22 00:19

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Kastamonu'da konuştu:

"Altılı masanın ömrü bitti, altılı masa dağılacak. Aday belirleme sürecinin ertelenmesi, altılı masanın ömrünü uzatmaya, kamuoyunu oyalamaya yönelik"

Yurthaber 19-08-22 14:22

SON DAKİKA | Yeni seçim anketinde sürpriz sonuçlar! 26 ilde yapıldı, oy oranları dikkat çekti: İYİ Parti bu kez...

Son dakika gelen habere göre yeni seçim anketinin sonuçları paylaşıldı. ASAL Araştırma'nın 26 ilde 2 bin 500 kişiyle yaptığı ankette katılımcılara, "Bu pazar milletvekili seçimi olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusu yöneltildi. Dikkat çeken anketin sonuçlarına göre AK Parti önemli bir farkla ilk sırada yer alırken, İYİ Parti'nin oy oranının bu ankete göre düşük olduğu görüldü. İşte son seçim anketinin sonuçları...

Haber 19-08-22 13:55

Erken seçim olacak mı? AK Parti kulislerinde hareket devam ediyor! 'Belli olmayan tek şey...'

Haziran 2023 seçimleri yaklaştıkça söylentiler artıyor. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim kararı açıklayacağı iddiasına partiden sert bir yalanlama gelmişti. AK Parti kulislerinde de artık muhalefetin bile erken seçim söylemlerini kullanmadığı, "Seçim 2023’te, belli olmayan tek şey hangi gün yapılacağı" görüşü dile getiriliyor.

Haber 17-08-22 16:54

'Devlet Bahçeli erken seçim çağrısı yapacak' iddiası sosyal medyada olay olmuştu! MHP'den çok sert sözler: 'Bir damlasını yutamaz'

Bir televizyon programında canlı yayında ortaya atılan erken seçim iddiasına yanıt geldi! Gazeteci Barış Yarkadaş, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Sivas'ta erken seçim çağrısı yapacağını iddia etmişti. Bu iddia kulislerde gündem olmuştu. MHP cephesi; 'Yalanı avuç avuç içen gerçeğin bir damlasını yutamaz' diyerek iddiaları yalanladı.

Haber 16-08-22 14:19

CHP'den seçimler için dikkat çeken yurt dışı önerisi! AK Parti ve MHP'ye destek veririz

Siyasi partiler önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek seçimler için çalışmalarını sürdürüyor. CHP'nin gündeminde yurt dışındaki seçmenler için bir adım bulunuyor. Yurt dışında İzmir kadar seçmen olduğunu kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, bu seçmenlerin kendi milletvekillerini seçemediklerini, oylarının 81 vilayete dağıtıldığına dikkat çekerek bu konuda verdikleri kanun teklifiyle ilgili dikkat çeken bir değerlendirmede bulundu ve AK Parti ile MHP'yi destekleyebileceklerini söyledi.

Haber 14-08-22 15:54

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Çorum'da Adım Adım 2023 programına katıldı:

"2023, gerçekten ülkenin geleceği. 2023'te eğer farklı bir şey olursa bugüne kadar elde edilen kazanımlar tamamen gidecektir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi bu ülkenin sigortası ve bekasının garantisidir"

Yurthaber 12-08-22 15:35

Çankırı'da MHP'liler yayla şenliğinde bir araya geldi

Şenliğe, genel başkan yardımcıları Yaşar Yıldırım ve Pelin Yılık da katıldı

Yurthaber 07-08-22 18:55

MHP lideri Devlet Bahçeli'den KPSS açıklaması! 20 soruya kimlerin tam ve eksiksiz doğru cevap verdiği...

KPSS sorularıyla ilgili iddiaların ardından KPSS’nin iptal edilmesiyle çok konuşulan konu, Türkiye gündemindeki yerini korumaya devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cemevi saldırısı, KPSS ve Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde çıkan yangınla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. KPSS iddialarına ilişkin konuşan Bahçeli, “KPSS'de çıkan ve bir yayınevinin test kitapçığında sorulduğu anlaşılan 20 soruya kimlerin tam ve eksiksiz doğru cevap verdiği tespit edilmeli" dedi.

Haber 04-08-22 18:56

MHP'nin 2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net toplantıları

MHP'nin "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" toplantıları

Yurthaber 02-08-22 18:59

SON DAKİKA | Son ankette çarpıcı sonuçlar! AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin oylarında büyük değişiklik: Aday olursa...

Son dakika haberi: Kamuoyunun merakla takip ettiği seçim anketlerinde bir yenisi daha eklendi. Siyasi partilerin seçim hazırlıkları devam ederken MAK Araştırma'nın son anketi paylaşıldı. Dikkat çeken sonuçların yer aldığı ankette Millet İttifakı'nın Cumhur İttifakı'nı geride bıraktığı görüldü. Partilerin oy oranlarına da yer verilen ankette, Kılıçdaroğlu'nn aday olması durumunda oyların değişebileceği öne sürüldü.

Haber 02-08-22 13:35

Geçen yıldan bugüne yaptıkları son 12 seçim anketini kıyasladı! Büyük değişim var...

MAK Danışmanlık, Haziran 2021’den Haziran 2022’ye kadar yaptığı 12 seçim anketinin sonuçlarının karşılaştırdığı dikkat çeken bir grafiği yayınladı. Anket sonuçlarında CHP ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı oyunu yüzde 42’den 51’e çıkarmayı başarırken AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakının oyu yüzde 42’den 34’e geriledi.

Haber 18-07-22 08:13

Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, yeniden MHP'de

Bağımsız Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, yeniden MHP'de

Yurthaber 16-07-22 15:13

İstifa ettikten sonra Bahçeli talimat vermişti! MHP'ye tekrar üye olan Ersoy'dan dikkat çeken mesaj

Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, enflasyonla ilgili sözleri tepki çektikten sonra MHP'de ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edilmiş, ardından istifa etmişti. Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ersoy'u partiye yeniden üye olmaya çağırdığı açıklanmıştı. Partiye dönen Ersoy'un ilk mesajı dikkat çekti.

Haber 16-07-22 14:43
MHP

Disipline sevk edildikten sonra MHP'den istifa etmişti! Bahçeli'den Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'a davet geldi

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, enflasyon konusunda yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çektikten sonra parti içinde disiplin kuruluna sevk edilmiş, daha sonra ise istifa etmişti. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, Ersoy'a Bahçeli tarafından yapılan daveti açıkladı.

Haber 14-07-22 16:13

SON DAKİKA: MHP lideri Devlet Bahçeli'den Türk Tabipler Birliği'ne tepki: Anarşist kılıklı...

Son dakika haberi: Kurban Bayramı sabahı gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, Türk Tabipler Birliği'ne tepki gösterdi. TTB'nin kapatılması gerektiğini belirten Bahçeli, "Hekim kardeşlerim yeni bir organizasyon kurmalıdır. Kendilerini doktor kılıklı, anarşist kılıklı insanlardan kurtulmalıdır. Türk ismini taşıyan Türk'e düşman olur mu?" diye konuştu.

Haber 09-07-22 07:57

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den muhalefetin cumhurbaşkanı adayıyla ilgili çok sert açıklama

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhalefetin olası cumhurbaşkanı adayıyla ilgili çok sert ifadeler kullandı. Muhalefetin aday göstereceği kişinin edilgen, etkisiz ve pasif olacağını iddia eden MHP lideri Bahçeli, "Uzaktan kumanda edilmeye boyun eğecek kukla bir adaydan öte anlam taşımamaktadır." ifadelerini kullandı. Konya'daki doktor cinayeti ve ardından alınan boykot kararıyla ilgili de konuşan Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği'ne sert tepki gösterdi.

Haber 08-07-22 11:14

ORC'den Ankara için kritik anket! 2018 seçimlerine göre dikkat çeken fark...

Türkiye, 2023 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken seçim anketleri gelmeye devam ediyor. Siyasi partilerin illerdeki oy oranları da gün geçtikçe konuşulurken, ORC Araştırma Şirketi son olarak Ankara'da yapılan anketi yayınladı. Yayınlanan ankette partilerin oy oranları açıklandı. Ankara'da yapılan son ankette 2018 seçimlerine göre dikkat çeken fark göze çarptı. İşte detaylar...

Haber 08-07-22 00:30