Şu Anki Fiyatı Haberleri

Arabası olanlar dikkat! Önemli uyarı geldi! 20 bin liraya kadar masraf çıkabilir

Milyonlarca araç sahibine önemli uyarı yapıldı. Havların ısınmasıyla birlikte klima kullanımı arttı. Araç sahiplerine klima bakımı yapılmadığı takdirde daha yüksek maliyetli arızalara neden olabileceği uyarısı geldi.

Finans 03-06-22 11:55

Dairelerini satıp bütün paralarını buna yatırdılar: Yağmur, çamur demiyoruz

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşayan ve mermerciliği bırakarak bütün parasını tarıma yatıran aile, ürettikleri kışlık sebzeler arasında yaklaşık 30 ton karnabahar, 6 ton da brokoli hasadı yapmayı bekliyor. ''Türkiye'nin geleceği için üretim yapıyoruz'' diyen Osman Karan, ''Herkese tavsiye ederim. Bu işler ailece yapılabilecek işler. Bu işin zor yanları bir yandan da zevkli. Ektiği mahsulü toplamak insana bir taraftan zevk veriyor. Yağmur, çamur demiyoruz'' şeklinde konuşuyor.

Haber 20-11-21 15:34

Türkiye ne kadar doğal gaz ve petrol buldu? Türkiye'nin bulduğu doğal gaz ve petrol kaç TL?

Geçtiğimiz hafta AK Parti'nin Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen 'Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılım gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de bulunan petrolle ilgili önemli açıklamalarda bulunmuştu. Konuşmasında birçok konudan söz eden Erdoğan, petrolün bulunmuş olduğu yer hakkında da çeşitli bilgiler vermişti. Peki Türkiye ne kadar doğal gaz ve petrol buldu? Türkiye'nin bulduğu doğal gaz ve petrol kaç TL? İşte yanıtı...

Finans 03-06-21 22:19

Kendi motosikleti gibi alıp gitti, güvenlik kamerasına takıldı

Manisa’da hırsız, gözüne kestirdiği kaldırımdaki elektrikli motosiklete sahibiymiş gibi binerek uzaklaştı.

Haber 04-03-21 13:56

Şu Anki Fiyatı

Şu Anki Fiyatı Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Şu Anki Fiyatı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Bitcoin sert düşüş ile gündemde

Bitcoin fiyatında önemli bir düşüş yaşandı ve birçok analist konuyla ilgili açıklama yaptı.

Haber 07-01-21 09:07

'Altın olması gereken fiyatta'

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özman, Türkiye’de doların değer kaybetmesinin altın fiyatlarını maliyet olarak ucuzlattığını belirterek, 'Altının şu anki fiyatı aslında olması gereken fiyat. Fiyatların düşmesi durabilir ama en azından belli bir süre stabil devam eder' dedi.

Finans 30-12-20 12:43

Steam'de büyük indirim başladı! Bu oyunlar kaçmaz...

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de sonbahar indirimleri başlarken, oyun fiyatlarındaki ciddi düşüş dikkatlerden kaçmadı. Bakın hangi oyunlar, hangi fiyatlardan satılmaya başlandı...

Haber 22-11-18 10:58

İstanbul'da marketlerde fiyat etiketi denetimi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Sarıyer'de büyük firmalara ait zincir marketlerde fiyat denetimi yaptı - Zabıta Amiri Sinan Kalender: - "Elimizdeki bir paket pirinç temmuz ayında 16,95 liradan satılmış. Şu anki fiyatı ise 25,95. Bununla alakalı işletmenin haklı bir gerekçesinin olması gerekiyor"

Haber 03-10-18 14:28

300 koyun projesi Şırnak'ta başlıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba: - "Şırnak küçükbaş hayvan için ideal bir yer. (Projeyi) Cumartesi günü ilk Şırnak'ta başlatacağız" - "Türk insanına yakışır bir şekilde ithalata ihtiyaç kalmadan kendi etimizi kendimiz üreterek, tüketerek bu konuda başarılı olacağız"

Finans 27-04-18 11:43

DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 4 

  (geniş haber)  1-TAKSİM'DEKİ TECAVÜZ DEHŞETİYLE İLGİLİ YAKALANAN ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Haber: Ali AKSOYER - Kamera: İdris TİFTİKCİ / İstanbul DHA Taksim'de iki kadından birini bıçaklayan diğerini ise omuzuna alıp kaçırdıktan sonra götürdüğü evde tecavüz ettiği gerekçesiyle aylardır aranan Engin K.

Haber 30-03-18 15:44

Fırıncılar odası başkanından Halk Ekmek Fabrikası açıklaması

Gülseli KENARLI - Cansel KİRAZ - İSTANBUL DHA İSTANBUL Fırıncılar Odası Başkanı Fahri Özer, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Halk Ekmek'in Hadımköy'de yapmaya planladığı ekmek fabrikasıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Haber 30-03-18 15:40

Fırıncılar odası başkanından Halk Ekmek Fabrikası açıklaması

Gülseli KENARLI - Cansel KİRAZ - İSTANBUL DHA  İSTANBUL Fırıncılar Odası Başkanı Fahri Özer, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Halk Ekmek'in Hadımköy'de yapmaya planladığı ekmek fabrikasıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Haber 30-03-18 13:56

FIRINCILAR ODASI BAŞKANINDAN “HALK EKMEK FABRİKASI AÇIKLAMASI 

  *İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Fahri Özer, "Bu fırının yapılması halinde İstanbul'da en az 500 fırın kapanacaktır.

Haber 30-03-18 13:53

Fiyatı altınla yarışıyor

Geçen yıl kilogramı 80 liradan satılan ıhlamur 100 liraya, 15 liradan alıcı bulan Dağ Çayı'nın fiyatı da 60 liraya yükseldi.

Finans 27-11-14 14:26