Habertürk ekranlarında gergin anlar! Fatih Altaylı canlı yayını terk etti!

Habertürk ekranlarında yayınlanan Spor Saati programında canlı yayında sinirler gerildi. Moderatör Hande Sarıoğlu'nun sorduğu soruya sinirlenen Fatih Altaylı stüdyoyu terk etti.

Hande Sarıoğlu'nun moderatörlüğünde Habertürk ekranlarında yayınlanan Spor Saati programında yaşanan gerilimin ardından Fatih Altaylı canlı yayını terk etti.

Programda, Trabzonspor Galatasaray karşılaşmasında Ömer Bayram'ın rakibine yaptığı hareket tartışılırken Fatih Altaylı verilen sarı kartın doğru olduğunu ifade etti.

Altaylı'nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu'nun ''Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?'' şeklindeki soru Altaylı'yı çok sinirlendirdi.

CANLI YAYINI TERK ETTİ

Sorunun kendisine hakaret olduğunu iddia eden Altaylı "Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum." şeklinde tepki verdi.

Altaylı daha sonra ise canlı yayını terk etti. Rejinin reklam arası verme tavsiyesini geri çeviren Sarıoğlu programa devam etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
Moderatörü tebrik ediyorum fatih altaylı sana gelince aldığın konuklara saçma sapan sorular sormayı biliyorsun sana çom mantıklı ve doğru bir soru sorulduğu halde yayını terk ediyorsun sen erman toroğlu v.b isimlerin artık türk telwvizyonlarından emekli olması lazım
@metin_selvi_1990 o tokat olayı Fener trabzon maçında yaşanmış olsaydı kesinlikle o maç tatil olacak derecede olaylar çıkmıştı net.. pozisyon da kırmızı karttır. tartışmaya kapalıdır. kimse kimseye tokat atamaz.. o hareketi sokakta birine yapsan sonu karakolda bitecek bir kavga sebebidir. sahada da kırmızı karttır. trabzon da tokat yabancıdan gelmiyor diyerek susmuştur sanırsam. yoksa normalde öyle sineye çekilecek bir olay değildir. o tokat olayına kırmızı değil diyenler de maç esnasında kendi oyuncularına kasti tokat atıldığını bi düşünsünler bakalım ne olacak.. herkes konuşuyor işte..
@metin_selvi_1990 sapla samanı karıştırmayın oyuncu hakeme sitem ediyor, TS futbolcu kışkırtıyor ve her gün güncel hadi işine git der gibi hareket çiziyor, bunu bile yapmaması gerekir ki öyle olduğu için sarı kart görüyor. diğer kıyasa gelince sunucu küfür, hakaret, aşağılamayla bunu bir tutuyor, mantık yoksunu.
Hande hanım taşı gediğine oturtmuş...
kadınların spor programı sunmasına başından beri karşıyız.ne donanım var ne yetenek.eline tutuşturulan kağıda uyup devam.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler