Hadise'den annesine duygu dolu mesaj!

Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gündemde olan Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla annesinin doğum gününü kutladı.

Hadise'den annesine duygu dolu mesaj!

O Ses Türkiye yarışması bittikten sonra kendisini işine ve ailesine veren Hadise, bir yandan da hakkındaki aşk iddialarıyla gündeme geliyor. Zaman zaman yaptığı sevgi temalı paylaşımlarla adeta aşk haberlerinin doğru olduğunu ima eden Hadise, bu defa da annesinin doğum gününü kutladı.

Hadise, Instagram hesabının hikaye bölümünden annesiyle çekilmiş bol miktarda fotoğrafını paylaşırken bu karelerde uzun süredir küs olduğun ablasının bulunmayışı dikkat çekti.

hadise3-instagram

Hadise annesinin doğum gününü şu sözlerle kutladı:

hadise5-instagram

“Bugün 20 Şubat, senin doğduğun gün annem. Seni, beni, bizi kimse bilemez. Ben bilirim, sen bilirsin. Bazen zor bazen kolay ama hep el ele. İyi günde, kötü günde yanındayım, yanımdasın. Hala her sahne öncesi sana mesaj atmadan, senden cevap gelmeden rahat etmiyorum. Senin duan olmadan sahneye çıkamıyorum. Seni, senden çok seviyorum. İyi ki doğdun annem...”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
bizimde dükkanın kira günü ????
Annesi ne kadar tonton bir kadın Allah uzun ömür versin. Burada kötü Yorum yapan insanların yorumlarını okuyunca hayrete düşüyorum sanki ayni sektorde rakip olmuş bir firmanin yanına dükkan açmış paranın akışını durdurmus buna isyan edip kötüleyen bir insan gibiler ama hanginizin hadisenin dukyaninin yanında dükkanı var ?
hahahahahah allah iyiliğini versin yahu
Her gün müşteri arıyor kendini gösteriyor ülkene git asıl işini orada yap
allah var kaan çok yakışıklı. yakışır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler