Hadise patladı: Bir dakika dans etmişim bu mu kötü?

Hadise son dönemde kendisi hakkında çıkan haberlere yanıt verdi. Güzel şarkıcı olay olan dansları için, 'Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?' yorumunda bulundu.

Hadise patladı: Bir dakika dans etmişim bu mu kötü?

Hadise, son dönemde hakkında çıkan tüm iddialara yanıt verdi.

Şarkıcı, dans ettiği videosunu sosyal medyadan paylaştığı için çocuklara kötü örnek olduğu eleştirilerine, "Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var.

hadise-094953EC

Projelerde kadınlar öldürülüyor, bir şey denmiyor. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” diyerek, kendisini savundu.Hadise, son dönemde hakkında çıkan tüm iddialara yanıt verdi.

hadise-094931SV

Şarkıcı, dans ettiği video’sunu sosyal medyadan paylaştığı için çocuklara kötü örnek olduğu eleştirilerine, “Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var. Projelerde kadınlar öldürülüyor, bir şey denmiyor. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” diyerek, kendisini savundu.

hadise-094953NN

Harbiye Açıkhava’da verdiği konserinde, “Mekanın sahibi geri geldi” sözleri de eleştirilen Hadise, “Öyle bir iz bırakmışız ki, birileri çekememiş. Bir geceyle böyle imza attıysak, seneye tarihe adımı yazdırırım” diye konuştu.

hadise-094931AI

Şarkıcı, 10 milyon takipçisi olduğu Instagram’da, sahte takipçi satın aldığı iddialarına ise, “Allah şahidim, hiç yapmadım” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
sorun kilotlo dans etmen anca böyle şeylerle gündeme gelirsiniz ses yok sanat yok vip...
sünnet düğününde dansöz twerk dansı yaptı diye gözaltına alındı, bu karı hergün ekranda medyada yapıyor ama sorun yok
senin hayatin kötü örnek yahu..belcikadan hic gelmeseydin keske.ûlke senin igrenc vucüdunla zoru zoruna ,tanismasaydi keske
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler