Hadise'nin en sevdiği yönünü açıkladı

Hadise'yle yaşadığı ilişki hakkında konuşmayı reddeden ünlü besteci Sinan Akçıl, suskunluğunu bozarak iddialı açıklamalar yaptı.

Ünlü şarkıcı Hadise'yle ilişkisi hakkında konuşmayı reddeden Sinan Akçıl, bu konudaki suskunluğunu bozdu. Hadise'yle ilgili övgü dolu açıklamalar yapan Akçıl, şunları söyledi: " Hadise kulvarını atlamış bir sanatçı. Ayrıca başarılı bir söz yazarı... Ben bir melodi yakaladığımda hep ona danışıyorum. Beraber dünya çapında şarkılar yaratmak için çalışıyoruz..."

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/turk-unluler/hadise-hadise-nin-kahraman-coskusu/223/100057/)

Hadise'yle her şeyden önce iş anlamında uyumu yakaladıklarını belirten Akçıl, ünlü şarkıcının ailesiyle de tanıştığını hatırlatarak, sevgilisinin kendisini en çok etkileyen yönünü ise şöyle açıkladı: "Hadise'nin ailesine olan bağlılığı beni çok etkiliyor..." Hadise ve Sinan Akçıl'ın büyük aşkı, Eurovision Şarkı Yarışması'yla başladı. Şarkı yazmak için biraraya gelen ikili, hazırlık sürecinde birbirlerine yakınlaştı.

ÖZEL EVLENME TEKLİFİ!

Sinan Akçıl, Hadise'ye çok özel bir evlenme teklifi yapacağını söyledi: "Herkesin diline dolanacak bir şarkıyla evlenme teklif edersem çok özel olur."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler