HABER

Haftanın filmleri!

Haftanın filmleri!

Bir kaç kafadar ortak arkadaşınızın düğününe gidiyorsunuz ve düğünü zombiler basıyor! İşte Türkiye'nin ilk "zombi" filmi...


Birbirlerini uzun süredir tanıyan beş kişilik bir arkadaş grubu, ortak bir arkadaşlarının düğününe katılmak üzere Büyükada’ya gider. Düğünün ilerleyen saatlerinde davetlilere saldıran bir grup zombi, ortalığı kan gölüne çevirir. Cansel Elçin, Nihat İleri ve Sırrı Süreyya Önder gibi isimlerin de konuk oyuncu kadrosunda yer aldığı film Türkiye’nin ilk zombi filmi olma özelliğini taşıyor.

[

****](http://beyazperde.mynet.com/film/4986/Ada-Zombilerin-Dugunu)


Meryl Streep ve Alec Baldwin, beyazperdede birbirine yakışan bir çift olarak karşımızdalar. Filmde, on yıl önce boşanmış olan çift Jane ve Jake, dostça görüşmeye devam etmektedir. Fakat bir gün birlikte yedikleri masum bir yemek düşünülmeyen bir şeye dönüşür—yeni bir ilişki. Jane ve Jake kendi hayatlarına mı devam etmeli, yoksa aşk ikinci turda gerçekten daha mı güzeldir?

[

****](http://beyazperde.mynet.com/film/5014/Iliski-Durumu-Karmasik)


Herkesin çok sevdiği, tembel kedi Garfield’ın başrol oynadığı bu 3 boyutlu macerada Karikatür Dünyası, Çizgi Roman Dünyası’yla tanışıyor. Süper kötü Vetvix barışçıl Dorkon gezegenine saldırmış, hem Çizgi Roman hem de Karikatür evrenini işgal etmek için bir icadı çalmıştır. Karikatür Dünyası’nın tüm sakinleri Molkar Silahı’yla vurulma ve Vetvix’in kontrolü altına girme tehlikesi altında kalacaktır...

[

****](http://beyazperde.mynet.com/film/5016/Garfield-Super-Kahraman)


Thomas Craven ( Mel Gibson ) Boston Polis Departmanı’nda tecrübeli bir cinayet masası dedektifi ve kızını yalnız büyüten bir babadır. 24 yaşındaki biricik kızı Emma ( Bojana Novakovic ) evinde vurulunca herkes asıl hedefin Craven olduğunu düşünür.

[

****](http://beyazperde.mynet.com/film/5034/Intikam-Pesinde)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön