MAGAZİN

Hakan Hatipoğlu'ndan bomba Survivor itirafı: Ben de yapıyordum

Survivor Türkiye-Yunanistan'da geçtiğimiz günlerde yaşanan Hikmet-Yusuf kavgası hakkında konuşan Hakan Hatipoğlu, bomba bir itirafta bulundu.

Tv8'de yayınlanan Survivor Panorama programının sunucularından Hakan Hatipoğlu, olaylı Hikmet-Yusuf kavgasını değerlendirdi. Hikmet ve Yusuf'un takımlarının kazanacağını 3 ödülden yararlanamayacakları belli olurken, Hakan Hatipoğlu yarıştığı dönemlerle ilgili bir itirafta bulundu.

Hakan Hatipoğlu'ndan bomba Survivor itirafı!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu Yusuf denilen eleman Hikmet'e 10 oyundan 8 ini veriyor. Sürekli kaybediyor ama kendi kendine bir tribe girmiş sanki orada çok değerli bir oyuncuymuş gibi görüyor kendini. Aslında orada en etkisiz ve dikkat çekmeyen kişilerin başında geliyor.
Yusuf ve Atakan Hikmet e yenildiklerinde kuduruyorlar. ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Kendilerini hikmetten büyük görüyorlar. ama değiller. ve çok sinsiler........... Hikmete verilen iki 5 sn cezasını ikincisi haksızdı. Hep hikmetin hakkı yeniliyor. Acun kendne göre kural koyup istediğinde değiştiriyor. Bu da izleyenlerin antipatisini çekiyor.
hakan sen tam bir şovcusun şov için ezersin herkesi sahtecilik had safa. bu yüzden de acun tutuyor seni.
Geri Dön