HABER

Hakan Şükür'den krampon yardımı

Galatasaraylı Hakan Şükür, imam Burhanetin Bulut'un antrenörlüğünü yaptığı Bingöl 1. Amatör Ligi takımlarından Kervansarayspor'a 19 çift krampon gönderdi.

Bingöl Merkez Köprübaşı Köyü İmamı ve Kervansarayspor antrenörü Burhanettin Bulut, Hakan Şükür'ün kendilerine 19 çift krampon hediye ettiğini söyledi.

Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu ve Florya tesislerinde Hakan Şükür ile tanıştığını anlatan Bulut, Hakan Şükür ile görüşmesini şöyle anlattı:

"Hem imam hem de antrenörlük yaptığım için bu konu Alman ZDF kanalının ilgisini çekmiş, buraya gelerek benimle ilgili çekimler yaptılar ve beni İstanbul'a Galatasaray idmanını izlemeye götürdüler. Florya tesislerinde Hakan Şükür ile tanıştım. Kendisini Bingöl'e davet ettim, geleceğini söyledi. Hatta zamanı olursa gelip takımımla bir özel maç da yapacağını ifade etti. Ancak yoğun maç programı nedeniyle gelemeyince bize jest yaptı. Futbolcularıma ayakkabı yolladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kulübüm ve sporcularım adına kendisine minnettarım" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön