HABER

'Hakedilmiş bir galibiyet aldık'

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, Malatyaspor karşısında zor, fakat hakettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Halilhodziç, özellikle Malatyaspor karşısında ikinci yarı çok gol pozisyonu yakaladıklarını belirterek, "Defansif olarak iyi organize olduk. Ancak takım olarak istediğimiz seviyeye gelemedik. Zor, fakat hak edilmiş bir galibiyet aldık" dedi.

Trabzonspor'da oldukça zor 4 ay geçirdiğini söyleyen Halilhodziç, "Hem kulüp hem de kulüp dışında birçok sorunlar vardı. Hatta gitmeyi düşündüğüm anlar da olmuştu. Ama savaş, mücadele olan bir yerden kaçmak istemedim. Çünkü oyuncularıma, taraftarlara karşı sorumluluğum vardı. Her zaman kendi çalışmama inandım. Zaman zaman da hak etmediğimiz eleştiriler aldık. Tüm günümüzü kulüpte geçiriyoruz. Trabzonspor, yavaş yavaş çıkış içinde olacaktır. Hiç unutmadığım 2 mağlubiyet oldu. Onlar olmasaydı bugün ligdeki yerimiz daha farklı olacaktı" diye konuştu.

Halilhodziç yeni transfer Djokaj'ın performansını beğendiğini, maç eksiğini gidermesi halinde daha iyi bir hale geleceğini düşündüğünü de kaydetti.

Malatyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise Trabzonspor deplasmanından puanla dönemedikleri için üzgün olduklarını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler