Hakkari caddeleri tazyikli suyla yıkandı

Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından kentin değişik caddeleri tazyikli suyla yıkandı.Kent merkezinde iki gündür aralıksız olarak temizlik ve cadde yıkama çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri halktan tam not aldı.

Hakkari caddeleri tazyikli suyla yıkandı

Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından kentin değişik caddeleri tazyikli suyla yıkandı.
Kent merkezinde iki gündür aralıksız olarak temizlik ve cadde yıkama çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri halktan tam not aldı. İtfaiye Fen İşleri, Çevre Temizlik İşleri ve Zabıta müdürlüğü ekipleri tarafından ortaklaşa yürütülen temizlik, yol ve kaldırım yıkama çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Son günlerde karların erimesi ile birlikte biriken toprak, çöp atıklarını da toplayarak kent dışına çıkartan belediye ekipleri kentin birçok noktasında hummalı bir çalışma başlattı. Hastane kavşağından şehit Selahattin İlköğretim okuluna kadar çift yönlü yıkama çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerine vatandaşlar da çekpaslarla destek verdi.

Hakkari caddeleri tazyikli suyla yıkandı

Hakkari caddeleri tazyikli suyla yıkandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
O caddede kafasına arkadan sıkılarak sehit edilen Mehmetçiğin sehit edildiği caddeyi yıkasan ne olur o kanlar yağmur kar suyuyla çımadı aklımızdan bide sokaklar8 yıkıyorsun
Diğer Haberler