HABER

Half Life 3, E3 2014′te resmen tanıtılacak

Yıllardır süren bekleyiş bu sefer gerçekten sona eriyor. Half Life 3′ün tanıtılacağı tarih onaylandı.

Half Life 3, E3 2014′te resmen tanıtılacak

Half Life’ı tanıtmaya kalkışsak eminim ki sayfalarca yazı yazmamız gerekiyor. Oyun tarihinin en önemli kilometre taşlarından Half Life, büyükten küçüğe herkesin en azından bir kere oynadığı veya duyduğu bir oyun.

98 yılında çıkan orjinal oyunun ardından 2004 yılında ikinci oyunuyla karşımıza çıkan Half Life, daha sonra 2 adet episode ile seriyi devam ettirmişti. Bunların ardından ise seri derin bir sessizliğe gömülmüştü.

Ta ki bugüne kadar. İnternet dünyasının fenomeni olan ve hakkında yüzlerce dedikodu dolaşan Half Life 3 nihayet ortaya çıktı. Daha önceki Half Life oyunlarında da görev almış olan John Guthrie ile yapılan röportaj, serinin yeni oyununun çıkış tarihine de ışık tutmuş oldu.

Half Life 3′ün halen geliştirilme aşamasında olduğunu ve çalışmaların henüz olgunluğa erişmediğini dile getiren Guthrie, fazla da bir bilgi vermek istemezken, PC, Mac, Xbox 360, Playstation 3 ve yeni nesilde karşımıza çıkacak olan konsollar için oyunun geliştirildiğini doğruladı. Ayrıca yetiştiği takdirde E3 2014 fuarında trailer videosunu yayınlayacaklarını belirtti.

Ana oyunları hesaba katarsak toplamda 9 yıldır bekleyen oyuncuların bir yıl daha bekleyebileceği malum. Tabii Valve’den bir onaylama gelirse içimizin çok daha rahat olacağı kesin. Şimdi ise E3 2014′ü her zamankinden daha heyecanlı bir şekilde beklemeye koyulabiliriz.

Snapdragon 800 İşlemcili Galaxy S4 Geliyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Vay be ilk internet maceralarımız :))) Nostalji güzeldir :)
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler