Halk Ekmek A.Ş'nin başına Özgen Nama getirildi (Özgen Nama kimdir?)

Millet ittifakı Sancaktepe Belediye Başkan adayı Özgen Nama, Halk Ekmek A.Ş yönetim kurulu başkan vekili olarak atandı.

Halk Ekmek A.Ş'nin başına Özgen Nama getirildi (Özgen Nama kimdir?)

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Halk Ekmek A.Ş'ye yönetim kurulu başkan vekili olarak Millet İttifakı'nın CHP'li Belediye Başkan adayı Özgen Nama'yı atadı.

Nama'nın atamasının resmi işlemlerinin bugün tamamlanması bekleniyor.

ÖZGEN NAMA KİMDİR?

1975 yılında Kars’ta doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Muhasebe Bölümünü ve ardından Anadolu Üniversitesi’nde İşletme Bölümünü tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler alanında da yüksek lisansını sürdürüyor.

Tekstil üzerine aile şirketinde üst düzey yönetici olarak çalışıyor. Siyasete Samandıra SHP Belde Başkanlığı’nda başladı. SHP Samandıra Gençlik Kolları Başkanlığı SHP Kartal Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. SHP-CHP birleşmesinden sonra CHP Kartal Gençlik Kolları sekreteri olarak görev yürüttü. CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Sekreterliği, CHP Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Örgütlenmeden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Daha sonra Samandıra CHP Belde Örgüt Başkanlığı yaptı. 2009 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi seçildi.

ozgen-namaya-yayin-sansuru-npy

2011-2014 İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği ve İBB CHP Grup Sözcülüğü, İl ve İlçe Delegelikleri, 32. 33. ve 34. Olağan Büyük Kurultay Delegelikleri, 14. 15. 16. ve 17. Olağanüstü Büyük Kurultay Delegeliği yaptı ve 2012 yılından bu yana da Büyük Kurultay Delegesidir.

Özgen Nama, evli ve 3 çocuk babasıdır.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP'den İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
AKP YAPINCA YANDAŞ, CHP YAPINCA UYGUN OLUR...
Beyin yoksunu adam zaten chpli sizin gibi sinavsiz niteliksiz insanlari getirmiyor ne yapsin lagim agizli meclis uyrlerinizimi getirsin.
İlker 87! neden hakaret ediyorsun olum! Arkadaş çok doğru bir kıyas yapmış. Verecek cevabınız olmayınca hemen açıyorsunuz lağım ağzınızı. Senin mantığınla ; Akp napsaydı ? CHP li Meclis üyelerinimi getirseydi?
adam da 2 diploma var ve bu işi yapmaya uygun yerlerden mezun. anladın Sen onu.
@hivang yapmaya. Uygunduda niye seçim kaybetti.
@ilker_1987_spicf iyide isbak a adam kalmadi da hdp diyarbakir dan adam atadi?
@ilker_1987_spicf size gelince normal oluyor. o zaman bir farkınız yok. hepsiniz aynısınız. çıkarcı... 3 noktayı sen doldur.
@ilker_1987_spicf Pardon da adam o göreve gelmek için hangi sınavda kimlerle yarıştı? Resmen partililerini koltuklara birer birer oturtuyorlar. Ben buna şaşırmıyorum da aynısını AKP yaparken yandaşa iş diye itiraz edenlerin şimdi bu atamaları alkışlamasına şaşırıyorum. Şimdi aynı eleştirileri size yapınca insanlara beyin yoksunu diyorsanız sizde de bir yoksunluk var demektir. Aslına yazdıklarınız da ne yoksunu olduğunuzu göstermiş...
@hivang Şimdiye kadar atamaları eleştirirken hiç diplomasına baktınız mı? İşten çıkarılıp mezarlığa sürülen kütüphane müdürünün hikayesini Murat Bardakçı'dan bir okursan İmamoğlu'nun liyakati nasıl hiçe saydığını görürsün. Atanana bir lafım yok, yeterli olup olmadığını çalışmaları ortaya koyar...
topal ordek bir zam daha yapcak belli oldu
Siyasete SHP de başlamış biri. Çok doğru bir tercih. Ekrem'e Arıtma tesisi iptal ettiren de Nurettin Sözen SHP'sinde Şehircilik ve Planlama Danışmanıydı. Bakalım bunun ne gibi dahiyane fikirleri olacak
@gamlibaykus_2 çok biliyorsan git sen yönet, ülkede ağzı olan konuşuyor senin gibi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler