Halk Market örnek olmaya devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi Halk Market İstanbul ve İzmir’den gelen misafirleri ağırladı.İstanbul Ataşehir ve İzmir Seferihisar Belediyeleri, Odunpazarı Belediyesi’nin insan odaklı projelerinden olan Halk Market sistemini incelemek için Eskişehir’e geldi.

Halk Market örnek olmaya devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi Halk Market İstanbul ve İzmir’den gelen misafirleri ağırladı.
İstanbul Ataşehir ve İzmir Seferihisar Belediyeleri, Odunpazarı Belediyesi’nin insan odaklı projelerinden olan Halk Market sistemini incelemek için Eskişehir’e geldi. Odunpazarı Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçme şansı tanıdığı Halk Market sistemini çok başarılı bulduklarını belirten Ataşehir ve Seferihisar Belediyesi yetkilileri, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için yapılmış bu başarılı projeyi yerinde incelemek için geldiklerini ifade ettiler.
Halk Market ile Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamalarına farklı bir boyut kazandırdığını söyleyen Ataşehir ve Seferihisar Belediyesi yetkilileri, Halk Market’in modern bir biçimde dizayn edildiğini ve tıpkı normal bir market gibi olduğunu belirtti. Ataşehir ve Seferihisar Belediyesi yetkilileri ayrıca, Halk Market’in Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği (SODEM) tarafından yapılan yarışmada "En iyi Sosyal Proje" olarak seçildiği vurgulayarak, belediyelerin bu tarz sosyal projelere daha çok önem vermesi gerektiğini ifade etti.

Halk Market örnek olmaya devam ediyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler