Halkbank destek kredisi başvurusu sonucu sorgulama ekranı

Halkbank ihtiyaç destek kredisi sorgulama ekranı! Kamu bankaları, pandemiden olumsuz etkilenen vatandaşlara 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli 10 bin TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi veriyor. Halkbank üzerinden işlemlerini tamamlamayı düşünen vatandaşlar, 'Halkbank Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır ve kredi sonuç sorgulama nereden yapılır?' sorularına yanıt arıyor. Başvuru sürecini takip etmek isteyenler ise Halkbank ihtiyaç destek kredisi başvurusu sorgulama

Halkbank destek kredisi başvurusu sonucu sorgulama ekranı

Destek kredisi ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Bu doğrultuda, Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvurusu nasıl yapılır, kaç güne çıkar ve kredi başvuru sonucu sorgulama nereden yapılır sorularının yanıtları merak ediliyor. Bilindiği gibi, devletin desteği ve kamu bankaları aracılığı ile corona virüsten ekonomik olarak olumsuz etkilenen vatandaşlara 10 bin TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz ve 36 ay vadeli devlet destekli kredi veriliyor.

HALKBANK İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU SORGULAMA VE TAKİP EKRANI

Başvuru formu doldurarak süreci tamamlayan ve bankadan SMS ile haber bekleyen yurttaşlar, 'Halkbank ihtiyaç destek kredisi başvuru sorgulama nasıl, nereden yapılır?' sorusuna yanıt arıyor.

Başvurularınızı;

Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuru Bireysel Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Halkbank Mobil Şube giriş yaparak; Başvuru Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

0850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.

ONAYLI KREDİMİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Onaylanan kredinizi Şubemize gitmeden Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube ve web sitemizden anında kullanabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi à Bireysel Kredini Kullanà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz

Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler à Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama à Başvurularımà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.