Haluk Levent’ten Antalya paylaşımı: Orada katil bir baba var!

Yaptığı yardımlarda Türkiye'nin en popüler ve sevilen isimlerinden olan AHBAP derneği kurucusu şarkıcı Haluk Levent, Antalya'da yaşanan intihar olayıyla ilgili çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Haberde bahsi geçen babanın evlatlarını ve eşini öldüren bir katil olarak düşünülmesi gerektiğini söyleyen Levent attığı tweetteki ifadeleriyle dikkat çekti.

Haluk Levent’ten Antalya paylaşımı: Orada katil bir baba var!

Antalya'da gece saatlerinde aldığı ihbar üzerine bir eve giren polis, Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38) ile çocukları Ceren (9) ve Ali Çınar Şimşek'in (5) cansız bedenleri ile karşılaştı. Eve giren 3 polis memuru ve 3 sağlık ekibinin de rahatsızlanması üzerine evde siyanür olabileceği ihtimali ile bina boşaltıldı ve olay yerine Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri çağrıldı.

‘YAPACAK BİR ŞEYİM YOK'

Ekiplerin evde yaptığı incelemede baba Selim Simşek'in bıraktığı bir mektup bulundu. Mektubunda maddi sıkıntı çektiğini, dokuz aydır çalışmadığını yazan baba Şimşek'in, “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz” ifadelerini kullandığı iddia ediliyor.

HALUK LEVENT’TEN ‘KATİL BABA’ PAYLAŞIMI

Antalya’da yaşanan bu kan donduran olayın ardından, haberleri yakından takip eden şarkıcı Haluk Levent, Twitter hesabı üzerinden intihar olayıyla ilgili yapılan kimi yorumları eleştirerek babanın ailesini öldüren bir katil olarak görünmesi gerektiğini belirterek şu paylaşımda bulundu:

“Antalya’daki 4 kişilik ölüm, babanın elbette geçim kaynağı ile ilgilidir. (Bıraktığı mektuptan anlaşılıyor) Ama baba için “Zavallı adam, onurluymuş” gibi kelimeler içimi yaralıyor be dostlar! Orada eşine ve iki yavruya kıymış KATİL bir baba var! Ne olursa olsun bu bir cinayettir”

haluk-levent-ic

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
Hayırdır Haluk sende mi döndün yavaş olda başın dönmesin yazık sanada
devlet suriyelilere verdigi destegi kendi vatandasina vermedi.
@tekasklion1 Ne alakası var. Geçim sıkıntısı çekenlerin hepsi ailesini öldürüp intihar etseydi ülkenin yarısı ölürdü. Olay psikolojik problemli birinin işlediği bir cinayet, sebebi ne olursa olsun...
Nasıl bir destek veriyor aç karınlarını doyurmaktan başka
evet baba hatali...cocuklar hayatlarina devam etmeliydi...ve ayrica insan bir sekilde ekmek parasi icin mucadele edebilir.
hangi ülkede yaşıyorsun?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler