HABER

Hamile kadını döverek öldürdüler

Adana'da dövülerek öldürüldükten sonra cesedi yol kenarına atılan Fadime Ulubaş'ın (34) 2 aylık hamile olduğu belirlendi. Denizli Mahallesi'nde oturan ve 5 yıl önce eşi Osman Ulubaş'ı kanser hastalığından kaybeden Fadime Ulubaş, 3 ay önce tanıştığı Hamit Altıntaş (24) ile nikahsız yaşamaya başladı. 2 aylık hamile olan, 2 çocuk annesi Ulubaş, geçen cuma günü Altıntaş ile birlikte sağlık kontrolü için Denizli Sağlık Ocağı'na gitti.

Ulubaş'ın kız kardeşi Hacer Ulubaş, bütün gün haber alamadıkları ablasının başına kötü birşey gelebiliceğinden endişelenerek karakola başvurdu.

Bir gün sonra Karaisalı ilçesine bağlı Kuzgun köyü yakınlarında Fatma Ulubaş'ın cesedi bulundu. Yapılan incelemede genç kadının kollarının kırıldığı, başında darbe izleri bulunduğu belirlendi. Jandarma, Ulubaş'ı öldürdüğü iddiasıyla birlikte yaşadığı Hamit Altıntaş'ı gözaltına aldı. Altıntaş, bir gün gözaltında tutulduktan sonra savcılıkça serbest bırakıldı. Altıntaş, Sağlık Ocağı'nda döndükten sonra evde tartıştıklarını söyledi. Bir tokat attığı Ulubaş'ın evden ayrıldığını öne süren Altıntaş, daha sonra dışarı çıktığını ve kendisinden haber alamadığını anlattı. Ulubaş, ölüm nedeninin belirlenmesi için yapılan otopsinin ardından önceki gün Karaisalı'nın Topaktaş köyünde toprağa verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön