Hamile sevgilisinin karnını makasla kesip bebeği çıkardı!

Londra'da bir cani, 'Hamileyim' diyen sevgilisinin karnını makas ile kesti. Korkunç olayda anne ve bebeği hayatını kaybetti. Cani adamın, cinayetten sonra kızını arayıp sevgilisini ima ederek, 'Ondan kurtuldum' dediği ortaya çıktı.

Hamile sevgilisinin karnını makasla kesip bebeği çıkardı!

Londra'da bir cani, "Hamileyim" diyen sevgilisinin karnını makas ile kesti. Korkunç olayda anne ve bebeği hayatını kaybetti. Cani adamın, cinayetten sonra kızını arayıp sevgilisini ima ederek, "Ondan kurtuldum" dediği ortaya çıktı.

KIZ ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP POLİSE HABER VERDİ

Kız arkadaşına banyoda bıçakla saldırıp ağır yaralayan Campeanu, sağlık ekiplerini arayıp cinayet işlediğini itiraf etti.

"ONDAN KURTULDUM"

Eve gelen ekipler kadını kanlar içinde buldu. Hastaneye kaldırılan kadın ve bebeği hayatını kaybetti. Cani adamın, cinayetten sonra kızını arayıp sevgilisini ima ederek, "Ondan kurtuldum" dediği ortaya çıktı.

"SENİ ÖLDÜRÜP ETİNİ YİYECEĞİM"

Öldürülen hamile kadının kuzeni, "Seni öldürüp etini yiyeceğim' diye tehdit ediyordu." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ciddi söylüyor daha habere tiklamadan İngiltere olduğunu tahmin etmiştim.Bunlar kendini medeni sanan iğrenç bir toplumlar.Gelişmişlikleri ise çok akıllı veya üstün insanlar olduklarından değil bizim gibi ülkelerde sürekli yetkinin ve gücün bilgisiz ve şahsi menfaat düşkünü insanlırın elinde olmasındandır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler