MAGAZİN

Hande Erçel fiyatı ikiye katladı

Hayatımıza hızlı bir giriş yapan güzel oyuncu Hande Erçel, haziran ayında ekrana gelmeye hazırlanan dizi ile fiyatı ikiye katladı

Hande Erçel fiyatı ikiye katladı

Sergilediği oyunculuk performansı ve enerjisiyle yapımcıların ve seyircilerin dikkatini çeken Erçel, oyunculuk sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Burak Deniz'le kamera karşısına geçmeye hazırlanan Erçel, ilk dizisinde bölüm başına 8 bin lira aldığı ücretini yeni projesinde ikiye katladı.

Güzel oyuncu, Bi Yapım'la 20 bin TL'ye el sıkıştı. Bugünlerde Tayland'da tatilde olan ve kafasını dinleyen Erçel'in yeni dizisinin çekimleri ise Mayıs ayında start alacak.
-
Burak Deniz Kimdir?

20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Burak Deniz, ilk, orta ve lise eğitimi sonrasında üniversite eğitimini de İstanbul'da almıştır. Halen aktif yaşamına İstanbul'da devam etmekle birlikte dizi ve oyunculuk konusunda çeşitli projelerde de yer almaktadır. Kariyerine ilk olarak 2011 yılında Kolej Günlüğü isimli yapım ile adım atan Deniz, bu projede öne çıkan isimlerden birisi olmuştur.

2013 tarihinde Kaçak dizisi ile ekranlara dönüş yapan başarılı oyuncu bu dizide Burak Topçuoğlu isimli karaktere hayat vermiştir. 2014 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve 2015 yılında final yapan Medcezir dizisinde ise canlandırdığı Aras karakteri ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler