MAGAZİN

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’den duygusal paylaşım!

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, geçtiğimiz yıl kaybettiği annesi Aylin Erçel’i duygusal bir mesajla andı. Eski fotoğraflara göz atan Erçel takipçilerini de hüzünlendirdi.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’den duygusal paylaşım!

Güzel oyuncu Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel 2019 yılının Ocak ayında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Annesinin vefatının ardından zor günler yaşayan Hande Erçel teselliyi ablasında bulmuştu. 17 Aralık 2019 tarihinde kızı Aylin Mavi’yi kucağına alan Gamze Erçel bu süreçte kardeşini bir an olsun yalnız bırakmamıştı.

HANDE ERÇEL

İlk kez teyze olmanın heyecanını yaşayan Hande Erçel hayatındaki kara bulutları yeğeni ve ablasıyla atlamıştı. Erçel kardeşlerin büyüğü annelerini bir kez daha andı. Abla Erçel'in yaptığı paylaşım sevenlerini etkiledi.

‘EN GÜZEL TATİLİMDİ’

gamze erçel

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan ve binlerce takipçiye sahip olan Gamze Erçel eşiyle 4. evlilik yıl dönümlerini kutlamak için eski fotoğraflara baktığını dile getirdi. Eski fotoğrafların arasından annesinin bir tatil pozunu bulan Gamze Erçel, “En güzel tatilimdi annemle. Eski fotoğrafları kurcalarken buldum. Ben çekmişim” notunu ekledi. Gamze Erçel’in duygusal paylaşımı takipçilerini hüzünlendirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler