Hande Erçel'in annesinin cenazesinde Burak Deniz'ın bu hali olay oldu

Uzun süredir kanser tedavisi gören oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel yaşamını yitirdi. Erçel'i en zor gününde oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı. Oyuncu Burak Deniz'in cenazedeki bir karesi herkesin tüylerini diken diken etti.

Hande Erçel'in annesinin cenazesinde Burak Deniz'ın bu hali olay oldu

Hande Erçel, yaklaşık 8 aydır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel'i son yolculuğuna uğurladı.

Ünlü isimler Hande Erçel'i bu acılı gününde yalnız bırakmadı. Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç da cenazeye katılan isimler arasındaydı.

Cenazede Erçel'i Burak Deniz de yalnız bırakmadı. Annesini erken yaşta kaybeden Deniz'in cenazedeki bir karesi görenlerin yüreklerini dağladı. Erçel'in acısını en yakından hisseden Deniz'in bu görüntüsü sosyal medyada da çok konuşuldu.

5c39f67566a97c7fdc9054cd

Deniz bir söyleşisinde anne acısını şu sözlerle ifade etmişti: Tadım, tuzum, motivasyonum kalmadı, çünkü kendimi kanıtlayacak kimse kalmadı. Kaç yaşına geldim, umutsuzluğa düştüğümde valideyi istiyorum yanımda...


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Cenazeye bu kıyafetlemi katılmış??!!!! ölüye bile saygı kalmamış.
Ne alakasi var kıyafetinin neyi var
ne yapsın takım elbise mi giysin?
cenazeye geldiği kıyafete bakın dunya ne hale geldi
Allah rahmet eylesin,Bu arkadaşlar neden siyah giyinmiş
@dostum2561 çünkü yabancılara özenmiş islamiyettte yok böyle birşey ama gençler ve elit diye nitelenenler yaşıyormu saçlar açık camide cenazede kuranda nerde yazıyor bayannın saçık açık olabilir diye nasıl okuyorsunuz kuranı kerimi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler