Hande Erçel'in hiç bilinmeyen fotoğrafları ortaya çıktı

'Güneşin Kızları' dizisiyle yıldızı parlayan daha sonra popçu Murat Dalkılıç ile yaşadığı aşkla adından sıkça söz ettiren Hande Erçel'in hiç bilinmeyen fotoğrafları ortaya çıktı.

Şu sıralar Kerem Bürsin ile yeni diziye hazırlanan Hande Erçel'in hiç bilinmeyen pozları ortaya çıktı. Snob Magazin'in haberine göre; 2012 yılında Azerbaycan'da düzenlenen bir güzellik yarışmasına katıldığı bilinen Hande Erçel'in, bundan yaklaşık 6-7 yıl önce Beylikdüzü'nde düzenlenen bir güzellik yarışmasına daha katıldığı ve burada birinci olduğu öğrenildi.

Hande Erçel'in geçmiş yıllarda ''Yanaklarım ekranda çok büyük duruyor, yüzüm de büyük gözüküyor. Yanaklarımı küçülteceğim'' diyerek dudaklarına bir operasyon yaptırdığı da iddia edilmişti.

Hande Erçel'in yıllar içerisindeki büyük değişimi şaşkınlık yarattı. Hande Erçel'in bu fotoğraflarını görünce çok şaşıracaksınız! Erçel'in hayranlarının bu fotoğraflara ne tepki vereceği merak konusu oldu. İşte Hande Erçel'in katıldığı güzellik yarışmasında çekilen ve ilk kez göreceğiniz o fotoğrafları...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
iri kıyım bi kız
Estetik yaptırmadan önceki hali daha iyiydi. Bunlar estetiği iyi bi şey sanıyorlar ellem...
estetik yaptıra yaptıra iyice çirkinlemiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler