MAGAZİN

Hande Erçel ve Kerem Bürsin geceyi birlikte mi geçirdi?

Rol aldıkları dizide iki aşığı canlandıran Hande Erçel ile Kerem Bürsin hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Erçel ve Bürsin'in, bir süredir birlikte yaşamaya başladığı öne sürüldü. Aynı evden çıkarken görüntü vermemek için çabalayan ikili, ilişki iddiaları karşısında yanıtsız kaldı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin geceyi birlikte mi geçirdi?

Ünlü oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bürsin, uzun süredir aşk iddiaları ile gündemi meşgul ediyordu. Rol aldıkları dizide yakınlaştıkları konuşulan ikili, iddiaları güçlendirecek görüntüyle magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

603093d255428322ac42379f

Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Beykoz'da bir villaya taşınmıştı. Sürpriz taşınma sonrası Erçel'in rol arkadaşı Kerem Bürsin'den flaş bir hamle geldi.

603093db55428322ac4237a3

YANINA TAŞINDI! GECEYİ BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Magazin D'nin iddiasına göre; Bürsin'in Hande Erçel'den uzak kalmamak adına yanına taşındığı öne sürüldü. Dün geceyi birlikte geçirdikleri iddia edilen ikili, evin önünde basın mensuplarını görünce birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarf etti.

6030946e55428322ac4237ab

Erçel, kendi arabasını önden gönderip Bürsin ile birlikte set aracına bindi. İkili, rol aldıkları dizilerinin Kuzguncuk'taki setine geçti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Özel hayata bu kadar müdahale yapılamaz, ünlü olmak kapısını kamera ile gözlemeyi gerektirmez.
bunların hayatı bu zaten ii film hopp bir gecekik ilişki sonra yapamadık ayrıldık ama o gece yaptılar zaten
ben insanlarımızı anlamıyorum yok toplum ahlakı yok bilmem ne kimse sizi zorla onlara benzemiyor herkes dilediği şekilde yaşamakta özgür nedir bu çekememezlik
Geri Dön