MAGAZİN

Hande Sarıoğlu takipçilerine güzel haberi olay video ile verdi! "Kalçamın sağı mosmor"

Hande Sarıoğlu bir süre Youtube'da Ertan Süzgün ile program yapmış ancak Süzgün bir süre sonra programdan ayrılmıştı. Ancak yeni sezonda yeni bir yer ile anlaşan Hande Sarıoğlu, Ertan Süzgün'ü ikna etti. Güzel haberi de yine kalçalarını ve dekoltesini kullanarak verdi. Paylaşım sonrası ise ünlü spiker "Kalçamın sağı mosmor" dedi.

Hande Sarıoğlu geçtiğimiz sezon Ertan Süzgün ile birlikte Youtube'da program yapıyordu. Çok konuşulan ve takip edilen bölümlere imza atan ikili bir süre sonra ayrıldı. Hande Sarıoğlu, açıklamasında "Ertan’la şiddetli geçimsizlikten dolayı boşandık. Şakasız söylüyorum, bayağı kavga edip ayrıldık, 2022’nin ilk bölümünü çekmek için toplanmıştık ama merkür retrosundan etkilenip dağıldık. Ne yaptınız ne ettiniz Ertan’ı koltuğundan ettiniz, yani HandeKaplı Ertan bitti" demişti.

Yayında yaptığı hareketlerle ve dekoltesiyle sık sık gündem olan ve Ertan Süzgün'ü de zaman zaman zor durumda bırakan Hande Sarıoğlu yeni sezonda arkadaşıyla barıştı.

"YANMAYALIM MI ERTAN?"

Ünlü sunucu Hande Sarıoğlu, yeniden Ertan Süzgün ile program yapacağını duyurdu. Sarıoğlu'nun paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu.

Ekran Alıntısı

Sarıoğlu paylaşımına ise "Bir süredir yoktuk, birileri demiş öldü; söyleyin şimdi onlara Handekaplı Ertan geri döndü. Sana geliyorum Ertan, vura kıra geliyorum, bekle beni kurt bakışlarında hayat bulduğum ömrüm, sensiz geçen 1 saniyeye bile tahammülüm yok, yanmayalım mı Ertan. Not: Kalçamın sağı mosmor" dedi.

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (05.08.2022)

Akıllı telefonlarda indirim

Ev yaşam ürünlerinde çok al az öde

300 TL altı bluetooth hoparlörler

Erkek spor ayakkabılar

Kadın spor ayakkabılar

Avessa fitness ürünleri

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Fatih Altaylı ile yaşadığı problem de Altaylıya kızmıştım ama duayen gazeteci sonuna kadar haklıymış
komik kız seviyorum ben..
hande sarıoğlu işin sonunda bir zenciyle evlenmezse bende neyim
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler