Hanife Gürdal'dan bomba itiraf! 'Tacize uğradım'

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ve daha sonra da baş örtüsünü çıkararak eleştirilerin hedefi olan Hanife Gürdal, konuk olduğu 2. Sayfa programında bir dönem çalıştığı benzinlikte yaşadığı sözlü tacizi itiraf etti.

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla adını duyuran ve sonrasında başörtüsünü çıkardığı için günlerce konuşulan Hanife Gürdal, aylar sonra katıldığı canlı yayında benzinlikte pompa görevlisi olarak yaptığı dönemde yaşadığı tacizi anlattı.

"DEVLETİN KURUMUNDA ÇALIŞAN BİRİ TACİZ EDERDİ"

Başörtüsünü açtıktan sonra yaptığı her paylaşımla gündeme gelen Hanife Gürdal, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Gürdal, şunları anlattı: "Ben kendimi kendime kanıtlamak için girmiştim benzin istasyonuna sonra da isteğimle ayrıldım. Maaşım asgari ücretti, patronumuz mesailerle falan 2100 yüz lira veriyordu. Bir seneye yakın orada çalıştım."

Programda samimi itiraflarda bulunan Gürdal, bir dönem çalıştığı benzincide sözlü tacize uğradığını da şöyle ifade etti:

hanife-gurdal-katildigi-canli-yayinda-12676615_3252_m

"Benzincide bir seneye yakın çalıştım. Rahatsız eden terbiyesizler oldu. Ama orada aile gibi bir ortam olduğu için koruyorlardı. Bizim orada devletin resmi bir kurumunda çalışan ve devlet aracıyla gezen birisi her gün 3-4 kere gelip ısrarla taciz ederdi. Gelip bana 'ne haber' der, programla ilgili laf atardı. 'Bir gün çay içelim mi, benimle dışarı çıkmak ister misin, niye buradasın?' gibi. Tabi bunların daha da ileri boyutunda. Patronum devreye girerek 'O adama söyleyin bir daha buradan yakıt falan almasın' dedi."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
adam kibarca çay içelim demiş çıkma teklif etmiş. abi bunlarda herşeyin adını taciz koydular. bu sanatcı kesmi birbirinin kucagına oturuyor taciz olmuyor cıkma teklif edeninki taciz oluyor.
Ablam bu suyu çıkmış medyayı kullanmasını iyi biliyor helal sana ablam işi çözmüşsün şimdi dalganı geçiyorum bu millet ve medyayla
Ya bi git sen o parayı 1 gecede kazanıyon zaten, işler kesat galiba reklam yapmaya başlamış müşteri çekmek için
adamin dibisin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler